League of Legends espor formaları nerede satılıyor?

• Konuyu başlatan EymNn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 939

EymNn

Centipat
Daha fazla  
Ben merak ediyorum forma fiyatlarını ama daha çok rng, G2 gibi takımların formasını almak isterim. Bunlar nerede satılıyor ve güvenilir yerlerde mi satılıyor?

Takımların genelde kendi mağaza sayfaları oluyor, oralardan satış yapıyorlar. Mesela G2 takımının tüm espor formalarına buradan ulaşabilirsin.

Takımların genelde kendi mağaza sayfaları oluyor, oralardan satış yapıyorlar. Mesela G2 takımının tüm espor formalarına buradan ulaşabilirsin.
Biraz tuzluymuş. :(

Peki SuperMassive'nin sitesine gittim görsel yoktu. Bu yalnızca internetten satış yapan bir yer mi yoksa Ankara'da falan bunun satış yeri var mı? Hiç yoksa Trendyol, n11,hepsiburada gibi yerlerde satılıyor mu?

Onlar da lisanslı olduğu için başka kişilerin satmasına izin vermezler.
Abi şimdi SuperMassive'nin sitesine girdim siyah forma 85 TL ailemden gizli iş yapamıyorum genelde çünkü kartım yok. Lisanslı ürünün 85 TL olduğuna inanmıyor. Bir sorun çıkacağını düşünüyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi şimdi SuperMassive'nin sitesine girdim siyah forma 85 TL ailemden gizli iş yapamıyorum genelde çünkü kartım yok. Lisanslı ürünün 85 TL olduğuna inanmıyor. Bir sorun çıkacağını düşünüyorlar.
Kaç yıllık takımın kendi sitesi güvenilmeyecek bir şey yok, başka bir yerde satılmıyor çünkü.

Geri
Yukarı