League of Legends geleceği nedir?

DeoNade

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar 😊

Sanırım hala en çok oynanan çevrimiçi oyun olma özelliğini elinde tutuyor. Neden hala bu oyunu oynuyoruz ya da oynanıyor geleceği nereye gidecek mantık olarak baktığımızda sürekli aynı düzen içinde rekabet ediyoruz ve lig tırmanmaya çalışıyoruz. Ama o kadar akıllı bir firma ki kimisi kostüm için oynuyor kimisi hesap seviyesi için oynuyor. Sonu nereye gidecek bu oyunda farklı neler yapılabilir diye düşünüyorum oynanış olarak.

Oyuna başlamamın en başlıca sebebi hile olmamasıydı sizce oyunda hile var mı?

LoL tarzı oyuna sarmak istiyorsanız Dota 2 öneririm. LoL ne kadar daha kolay olsada 4 senedir oynuyorum artık dayanamadım bıraktım. TR serverde oynamak için sabır taşı olmak şart, kan, ter, gözyaşı. Hepsi tek bir oyunda birleşiyor, Dota 2 oynanmaya başladım gençleştim resmen.

LoL tarzı oyuna sarmak istiyorsanız DotA 2 öneririm. LoL ne kadar daha kolay olsa da 4 senedir oynuyorum artık dayanamadım bıraktım. TR serverde oynamak için sabır taşı olmak şart, kan, ter, gözyaşı. Hepsi tek bir oyunda birleşiyor, DotA 2 oynanmaya başladım gençleştim resmen.

TR'de oynamak gibi bir zorunuluğunuz yok. İkinci husus chat'i kapat oyna ne gerek var muhatap olmaya.

TR'de oynamak gibi bir zorunuluğunuz yok. İkinci husus Chat'i kapat oyna ne gerek var muhatap olmaya.

Kesinlikle katılıyorum bu yoruma, bende öyle yapıyorum sohbet tamamen kapalı ne ben yazabiliyorum ne bütün oyuncular bana. Oyun sonu herkesi küfür hakaret ve saygı sınırını aşan davranışlardan raporluyorum ve genellikle geri dönüş oluyor.

Kesinlikle katılıyorum bu yoruma, bende öyle yapıyorum sohbet tamamen kapalı ne ben yazabiliyorum ne bütün oyuncular bana. Oyun sonu herkesi küfür hakaret ve saygı sınırını aşan davranışlardan raporluyorum ve genellikle geri dönüş oluyor.
Tabii ki kitlesi için oyunu kirletmeye gerek yok, beyni olmayan insanlar dünyanın her yerinde mevcut. Oyun zevki almak tamamen kişinin elinde vermişler sana muteleme tuşunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı