Satılık League of Legends Hesabı

Mothitron

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar League of Legends hesabımı artık oyundan sıkıldığım için satıyorum.

- 3 Adet şampiyon eksik
- 74 Adet kostüm mevcut
- Platin 5 liginde geçen sezonda Platin bitirdi ve Platin çerçeve var
- Oldukça güzel sihirdar simgeleri var
- 120 level
- Özel ve kapalı kostümler mevcut.

Hesabın fiyatını 100 TL olarak belirledim ödeme yöntemi İninal Kart olarak düşünüyorum.

@whywouldnt? hocam sen hesap arıyordun galiba başka bir konuda görmüştüm ilgilenirsen bakabilirsin buraya.

Son düzenleme:
Piyasa baya düşmüş. Kostümsüz dia5 hesaplar 200TL satılırdı bir aralar. Benimde geçen sezon plat5 bitirdiğim hesap var 71 kostüm içinde ebedi, efsanevi, destansı dolu. Sezon 4'ten beridir duruyor çar sürüyle totem, sihirdar simgesi, renk paketi var. Şu an Gold 3 hesap 300'e satacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Baya düşükten bırakıyorsunuz yan hesabı kasmadan önce sunaydınız alırdım. Hesapta karakter yok.

80 yap bayramın 2. günü alayım. Aldım verdim işi nasıl olacak?
Bence bu hesaba 100 TL bile az ama oyundan oldukça sıkıldım birkaç yıldır oynuyorum o nedenle satmak istiyorum. Gerekli güvence verebilirim eğer ciddi isen mail üzerinden hesap ile ilgili resimler yollayabilirim. Zaten hesabın mail adresini alan kişinin üstüne geçireceğim.
Piyasa baya düşmüş. Kostümsüz dia5 hesaplar 200TL satılırdı bir aralar. Benimde geçen sezon plat5 bitirdiğim hesap var 71 kostüm içinde ebedi, efsanevi, destansı dolu. Sezon 4'ten beridir duruyor çar sürüyle totem, sihirdar simgesi, renk paketi var. Şu an Gold 3 hesap 300'e satacağım.
Önceden sadece sınırlı oyunları oynayabildiğim bir sistemim vardı şimdi sistemimi değiştirince oynayabileceğim oldukça fazla oyun olduğu için LoL'ü oynamak istemiyorum zamanında fazla oynadım ve bir o kadarda sıkıldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı