League of Legends Hesabım Çalındı

Ben hesap satın almıştım. Aldığım kişide arkadaşımdı. Sonra bu başka bir çocukla şifreyi bulmuş ama nasıl buldu aklım sırım ermiyor. Cidden çok uzundu. Mail adresini değiştirmişler. Vesaire şimdi 'şifremi unuttum' maili atamıyorum. O yüzden ticket attım. Ticket attıktan sonra kaydolurken ki maile sıfırlama isteği gidiyormuş ben de o maili hesap satın aldığım için bilmiyorum. Ne yapacağım acil yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hesap satın almıştım. Aldığım kişide arkadaşımdı. Sonra bu başka bir çocukla şifreyi bulmuş ama nasıl buldu aklım sırım ermiyor. Cidden çok uzundu. Mail adresini değiştirmişler. Vesaire şimdi 'şifremi unuttum' maili atamıyorum. O yüzden ticket attım. Ticket attıktan sonra kaydolurken ki maile sıfırlama isteği gidiyormuş ben de o maili hesap satın aldığım için bilmiyorum. Ne yapacağım acil yardım edin.
Arkadaşların virüsten vb. anlarlar mı? Sana sevdiğin bir şey üzerinden keylogger atmış olabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabı aldığın kişi hesabım çalındı diyerek ticket atıp sordukları sorulara doğru cevap verdiyse hesabı geri vermiş olabilirler.
Bence onu yapmış olamaz zaten tanıdığım biri ve sorular zor ben cevap veremedim ve verdiğim cevapları da hesabın ilk sahibiymiş gibi verdim. Şimdi benden bu hesabı nasıl çalmışlardır ve ben bu hesabı satıldığı için nasıl pot kırmış gibi yaparak engelletirim?

Hesap hangi ligde sen hangi ligdesin?
Çalınan gümüş üçteydi altın 4 yapmış hesap adı "Submachinne" ben ticket attım ve satın aldığım adamla konuşmalarımın hepsini attım. Bana basmakalıp cevabı kopyalayıp attı destek ekibindeki adam. Neymiş satımı yapılmış hesapla ilgili işlem yapılmıyormuş mu ne. O zaman askıya alın dedim yarın yine yüzde yüz vıdı vıdı bir şeyler diyecek ve istediğim olmayacak. Bana yardımcı olabilir misiniz? Hesabın şifresini yeniden bulmam için yada askıya aldırmak için kilit cümleyi kurmam için. Ama anlamadığım o kadar whatsapp ekran görüntüsü attım adam bana herkese attığı cevaplardan attı yarın geri bildirimde bulunacağım şimdiden teşekkürler.

Hesabı aldığın kişi seni kandırmış çünkü hesapla ilgili işlemleri sadece o yapabilir. Başkası şifreyi bile bulsa ondan izinsiz mail adresini değiştiremez. Geçmiş olsun..

Dostum şifreni alsalar bile şifreni değiştirmek için mail adresinden doğrulama istemesi gerekiyordu nasıl oldu da maili değiştirebildiler ona anlam veremedim.
Mevcut şartlar altında yapabileceğin tek şey hesabı aldığın kişiyle iletişime geçip sorulan sorulara doğru cevap vermen gerekiyor, ve aynı şekilde ilk kayıt mailine ulaşman gerekiyor öteki türlü ne o hesabı banlarlar nede sana verirler.
geçmiş olsun.

Beyler teşekkür ederim ancak şifreyi bulunca önce maili değiştirip sonra şifre değiştirilebiliyor bu da dandik, iğrenç bir güvenlik sistemi olan riotu gözler önüne seriyor. Ben ticket atıp hesabı satın aldığımı ve aldığım çocukla konuşmamı falan attım bildiğiniz her şey ortada ikinci cevabı daha vermediler ama askıya almazlarsa tbf de iki çift laf edeirm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı