League of Legends İstemci Ekranı Gelmiyor

GRBreakpoint

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese merhaba. 25 Şubat Cuma günü oyunu oynarken herhangi bir sıkıntı yoktu. Bugün oyuna girmek istediğimde aşağıdaki fotoğraflarda göreceğiniz gibi ekran siyah olarak kalıyor ve fare imleci sürekli yükleniyor olarak gözüküyor. Ekran kartı sürücüm güncel ve GTX 1080 - i7 6700K. İlk fotoğrafta oyun yüklüyken gördüğüm hata, ikinci fotoğrafta ise oyunu silip tekrar yüklerken fark ettiğim ekranın halen siyah bir şekilde kalmasının hatası. PC resetlemeyi de bir kaç kez denedim ama sorunum çözülmedi.

Dosya Ekleri

• hata 2.jpg
    hata 2.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 156
  • hata.jpg
    hata.jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 114
Daha önce almamıştım, eminim. Arkadaşımın bir arkadaşı kalıcı ban yediğinde dahi ekranda bir uyarı geldiğini söyledi ve ekran görüntüsü attı bana. Hem 14 gün hem de kalıcı banda uyarı geldiğini söylüyor. 2 kez perma ban yemiş kendisi.
O sorun bende de oluyor 1-2 saat sonra tekrar giriyorum düzeliyor yarın tekrar dene olmazsa destek ile iletişime geç.

O sorun bende de oluyor 1-2 saat sonra tekrar giriyorum düzeliyor yarın tekrar dene olmazsa destek ile iletişime geç.
Teşekkür ederim, deneyeceğim Gökhan bey.
Masaüstünde hiç bildirim gelmiyor ancak mobil TFT'yi indirdiğim zaman kalıcı olarak yasaklandığı bildirimini aldım. Ticketın cevabını bekliyorum bakalım.

1645951799816.jpeg

Masaüstünde hiç bildirim gelmiyor ancak mobil TFT'yi indirdiğim zaman kalıcı olarak yasaklandığı bildirimini aldım. Ticketın cevabını bekliyorum bakalım.

1645951799816.jpeg

2 hafta ban yemişim. Ticket'a cevap geldi. Neyse ki kalıcı değil. 11 Mart' ta açılacak hesabım.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1317448

2 hafta ban yemişim. Ticket'a cevap geldi. Neyse ki kalıcı değil. 11 Mart' ta açılacak hesabım.
1 kere daha 14 gün ceza yersen kalıcı ceza alırsın dikkat et.

Yeni konular

Geri
Yukarı