League of Legends Kendimizi Nasıl Geliştiririz?

Boost işi yapıyorum bronz kişiler boostlatmaya geldiklerinde istemeye istemeye çıkartıyorum çünkü oynamayı bilmiyorlar ve çıkarttığım liglerdeki insanları kanser ediyorlar ama Bronz ve Silver'dan çıkmak çok kolay Silver 5 den Silver 1'e bir haftada çıkamıyorsanız o lige aitsinizdir.

Dostum o lige aitsiniz diyorsun da oyunu tek taşıyamıyorum. Ben rahat rahat lanede kasmışım mesela 3-0 gidiyorum. Oyunun genel skoruna bir bakıyorum 10-3 gibi bir skorla yeniliyoruz vb. Taşıma şansım olmuyor. Ayrıca zaten kendimi geliştirmek istiyorum.

Mesela bugün bir adam geldi Yasuo banlarsanız feedlerim dedi karşı takım yasuo banladı feedledi. Böyle oyuncular dolu bronz. 2 oyunymdan 1 inde zaten kanser bir eleman geliyor illaki.

Ben daha önce hiç LOL oynamadım ama bayramdan sonra başlayacağım. Oyunla ilgili hiç bir bilgim yok. Ama oynayan arkadaşlarım var. Zaten onlar ısrar ettiği için başlayacağım. Orta seviyede oynayabilecek kadar öğrenmek ne kadar sürer acaba?

Günlük oyun süresi ve arkadaşlarınızın öğretmesine bağlı, tahminimce 3 ay içerisinde orta seviye bir oyuncu olursunuz.

@Blecade Takımın kötü ama karşı takımda kötü taşıyamıyorsan kusura bakma kötü oyuncusun, tek başıma kaç tane bronz hesap çıkarttım gümüş ligine hiçbirinde de zorlanmadım.

Ben daha önce hiç LOL oynamadım ama bayramdan sonra başlayacağım. Oyunla ilgili hiç bir bilgim yok. Ama oynayan arkadaşlarım var. Zaten onlar ısrar ettiği için başlayacağım. Orta seviyede oynayabilecek kadar öğrenmek ne kadar sürer acaba?

Hiç bulaşma. Kanser olursun. :D

Oynama, kanser etti şu oyun beni. Oynayacaksan da TR serverinde oynama.

Günlük oyun süresi ve arkadaşlarınızın öğretmesine bağlı, tahminimce 3 ay içerisinde orta seviye bir oyuncu olursunuz.

@Blecade Takımın kötü ama karşı takımda kötü taşıyamıyorsan kusura bakma kötü oyuncusun, tek başıma kaç tane bronz hesap çıkarttım gümüş ligine hiçbirinde de zorlanmadım.
Sadece merakımdan soruyorum, ligin ney?

Oynama, kanser etti şu oyun beni. Oynayacaksan da TR serverinde oynama.
Genelde oyun içinde dalga amaçlı oynayanlardan şikayetçi herkes. Ama ben kendi arkadaşlarımla oynayacağım için pek sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Söylediklerinizden sonra toplamda yaklaşık 5 saatlik oyun videosu izledim. Ve usta bir Metin2 oyuncusu olarak söylüyorum oyunu çözmem en fazla 3 hafta sürer. Karakterlerin özelliklerini öğrenmek vaktimi alır sadece. Ama bazı noktalarda aklım karıştı. Ben bu oyunu tamamen ücretsiz ve herkesin eşit oynadığı bir oyun diye biliyordum. Ama izlediğim bir videoda parayla alınabilecek şeyler gördüm. Bunlar oyunda fazladan özellik veren şeyler mi yoksa sadece görüntü amaçlı mı satılıyor?

Ligim Elmas 4 ancak hareketsizlikten dolayı şuanda Platin 2'ye düşmüşüm.

Sadece görüntü amaçlı. Oyunu öğrenmek kolay şampiyonları öğrenmek zor. Kendi oynadığın şampiyonu bilebilirsin ancak rakipteki şampiyonlarıda bilmen gerek, nasıl kombolar yapabileceklerini, hasar potansiyellerini, kırılganlık seviyelerini, ne kadar mobil olduklarını, kaçış mekaniklerini öğrenmen gerek yoksa o şampiyonların karşısında duramazsın. Şampiyom havuzun geniş olmalı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı