League of Legends oynarken çok sinirleniyorum

• Konuyu başlatan marcc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 831
Hocam sizin kadar olmasa da ben de çok sinir oluyordum, çok iyi oynadığımı söyleyemem ama birkaç maç üst üste feeder takım geldiğinde şöyle bir bakıyorum işten gelip dinlenebileceğim tek zaman dilimi olan akşam saatim LoL oynarken geçmiş ve beni sinir etmekten başka bir işe yaramamış. Tarz itibarıyla hikayeli oyunların akışı belirli bir düzen içinde, ama LoL'de 40 dakikada bir tamamen değişen oyun var, yeni başlangıçlar ve yeni bir hikaye var. Bizi oyuna bağımlı yapan şey bu. Reels izlemeye başladığımızda kendimizi ona hapsolmuş buluyoruz çünkü bir sonraki Reels yeni bir konu olacak ve saniyeler içinde izleyip geçeceğiz. Bu dopaminle alakalı bir durum, dopamin detoksu uygulayabilirsiniz. Ben LoL'ü sildim, ilk başlarda biraz zor oluyordu ama şu sıralar dizi veya film açıp daha güzel zaman geçiriyorum, hem de sinir olmuyorum. Ağır konulu bir şeyler izlemek yerine kısa bölümleri olan komedi dizileriyle başlayabilirsiniz.

Bu oyunu 5 senedir oynuyorum ve son 2 3 ayda çok daha fazla toxic, daha hızlı sinirlenen biri oldum. Artık hiç tahammülüm kalmadı ve aşırı sinir yapıyorum. Her oyuna girdiğimde üstümde ne varsa sinirlenince yırtıyorum atıyorum. 3 ayda yırttığım tişört veya atlet sayısını sayamadım evde giyecek bir şey kalmadı. Oyunu bırakamıyorum ne yapmam lazım?
Milas Metin2 başlamanı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı