League of Legends bağımlısı oldum

Swaglikeohio

Hectopat
Selam. 8 yaşımdan beri abimin monitörünü izleyerek, internet cafede oynayanları izleyerek vs. LoL oynuyorum. 11 yaşıma kadar sürekli botlara karşı, 13 yaşımdan beri ranked oynuyorum. Sorun şu ki artık gerçekten bir bağımlılık yapmaya başladı. Mythic itemler silindiği Patch'ten beri yaklaşık 400 oyun atmışım. Artık ranked modda birisi takımı sattığı zaman gerçekten sinirlenip hoş olmayan şeyler yapıyorum. Dışarıya çıkmıyorum. Dışarıyı bırak odamdan çıkmıyorum.
Okulu asmaya, dersleri önemsememeye başladım. Hayattan bir beklentim yok ve tüm zamanımı sadece günü bitirip diğerine başlamak için LoL oynuyorum ve hiç mutlu değilim. Şu anda 15 yaşımdayım ve sadece ranked oynuyorum. Psikatriye gittim ancak neredeyse hiç yardımı olmadı. Belki ilk seans diyedir, ikinciye gideceğim yakın bir zamanda.

1711948771158.png

Yardım edin. (Support oynayan premade aranır bu arada. Plat 4'üm karşıma plat 1 - zümrüt geliyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun olduğunu unutan birisiniz. Totalde 10 yıldır oynuyorum oyunu. Ama oyun olduğunu bilerek oynuyorum. Bazı şeyleri takmamayı öğrenin.

Geri
Yukarı