League of Legends Oyuncuları Buraya !

Bunu okuduktan sonra internetten resimlerine baktım TorchlighT seven biri olaraktan ilgimi çekti. İndirdim ama güncelleştirmeler indirmeden dağa uzun sürüyor. 300-400KB ile indiriyorum bir sorun var. Oyun ile ilgili anlamadığım yer olursa sorarım. :)

Bunu okuduktan sonra internetten resimlerine baktım TorchlighT seven biri olaraktan ilgimi çekti. İndirdim ama güncelleştirmeler indirmeden dağa uzun sürüyor. 300-400KB ile indiriyorum bir sorun var. Oyun ile ilgili anlamadığım yer olursa sorarım. :)

Oyunu ben de az çok oynadım. Ama anlayamadım düzgün Türkçe rehber de bulamadım, sonra bıraktım.

Edit : Başlık şekli bana İnci sözlüğü anımsattı. Orada yazar olsanız gerek. ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence çok güzel ama biraz karmaşık. Böyle bir oyunun bir de Online olması, bana TorchlighT oynarken keşke Multiplayer'ı da olsa ne güzel olur dediğimi hatırladım.

OmerGndz, ben ne isim yazsam kabul etmedi. Bende eski ve her yerde yazdığın anda çıkan, Lordedward5 ismini kullandım. Ama oyunla hiç uyuşmuyor. Bunu sonradan değiştirebiliyor muyuz aynı hesap üzerinden ? Birde oyunda Türk seviyesi ne kadar acaba ? Ben oyunda kendimi bot gibi hissediyorum. :D Seninle aynı bölüme girelim, anlamadığım yerleri sorayım.

Önce aynı bölümde oynamak için Server değiştirmen lazım. Türkiye'deki oyuncular hesap açınca, otomatik EU Nordic&East'te açıyor oyun. Ama o Server Noob kaynıyor. Siteye girince yukarıdan EU West diye değiştirip, hesap alın. İsimleri falan kabul eder. Oyun çok güzel ve oyuncu sayısı şuan WoW'u geçti. Büyük olay yaratan bir oyun. Öyle rehberlere takılmaya gerek yok oyununu mantığını çözmesi kolay. Karakterleri tanımak var o da oynaya oynaya oluyor.

Noob ney ? :) Ben zaten EU Nordic&East'deymişim değiştirmem gerekmiyor herhalde. Bir de Amumu çok güçlü, senin bunu kullanma diyecek bir sözün var mı ?Yani Amumu'yu hep kullansam mı?

Noob ya da Newb tecrübesiz oyunculara denir. Wolfteam gibi oyunlarda ezik de denir. :D

Edit : Ben de başlayabilirim ama neyi nasıl yapacağım hakkında biraz bilgi hiç fena olmaz. :)

Ben EU Nordic'ten değiştirmeniz gerek dedim benle oynamak isterseniz. Amumu güzeldir, çok iyi destekler takımı. İlk 15-20 dakikada iyi Gank atarsa, oyunu alabilen, ama iyi oynayamazsa oyunu kaybettirebilen bir Hero'dur. :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı