League of Legends Public Beta nasıl hesap alabilirim?

Onur YAzıcı

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat'ın güzel insanları. Baya bi süredir pbe ye hesap almaya çalışıyorum ama hala beceremedim. Ayın 1. 2. günlerinde alabilirsin demiş bazıları ama bugün ayın 2. günü olmasına rağmen yine beceremedim. Lütfen yardımcı olu nasıl hesap alabilirim?

Her ayın 1. 2. günü açılmaz farklı zamanlarda açılır bazen 2 bazen 3 ayda bir pbnin sitesini kontrol etmen lazım açıldıgı zaman oradan ögrenebilirsin

Artık şu vakitlerde kayıtlar açılıyor diye bir şey yok. Sen kayıt oluyorsun. Eğer oynadığın server da 30 Level hesabın var ve çok az sayıda repot'un varsa, her 1-2 haftada bir kaç kişiyi PBE için seçiyorlar. Seçilirsen, şanslısın. Oynamaya başlarsın. Ama PBE de oynamak sadece her şeye erken erişmek veya kendini erken tatmin etmekle olmuyor. "Feedback" yapman gerek. Orası oyunda oluşan hataları, oyuna yeni eklenecek olan şeylerin denendiği, orada oynayan kişilerin, bu yenilikleri deneyip "hocam bu olmamış" yada "biraz daha bakıma ihtiyacı var" gibi düşüncelerle geri dönüş yapıldığı bir yer. Bu yüzden üye olurken "Beta Tester" adı altında üye oluyorsun. Dediğim gibi. Eğer seçilirsen, PBE'ye girebilirsin. Seçilmediğin sürece bekleyeceksin hocam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı