League of Legends RP nasıl kazanılır?

Bedava RP kazanabileceğin bir yer yok. Onu unut. Tek ihtimal yayıncıların çekilişlerde dağıttıkları. Bir de ufak miktar lazım olunca RIOT abi veriyor 3-5 bir şeyler.
Aynen. 1.5 yıl sonra vermişti bana. Oyunda bir ara yeni başlayanlara 400RP veriyorlardı. Bende de 110 mu ne kalmıştı yazdım Riot abiye 15 RP atar mısınız diye attılar.

Oyundan biri mi? Yoksa özel chatten mi geliyor.

Maçtaki normal oyuncu adam atıyor herhalde bot falan hepside çalışıyor herhalde dediğim gibi dua ediyorlar az daha at diye yalvarıyorlar sizde 1 2 level hesap açıp deneyin belki size de gelir.

Maçtaki normal oyuncu adam atıyor herhalde bot falan hepside çalışıyor herhalde dediğim gibi dua ediyorlar az daha at diye yalvarıyorlar sizde 1 2 level hesap açıp deneyin belki size de gelir.

1 Veya 2 level için mi geçerli.

Bedava Rp'yi anca Online turnuvalar veya kafe turnuvalarında alabilirsin. Eğer ligin yüksek ise Avrupa tabanlı Online turnuva siteleri var hem RP yerine Euro veriyorlar

League of legends rp kazanmak istiyorsan bazı sayfaların çekilişleri oluyor; bu sayfaların çekilişlerine katılabilirsin.Ama acil RP ihtiyacın varsa bestsanal.com sitesinden lol rp satın alabilirsin.Hem güvenilir hemde fiyatları diğer sitelere göre çok uygun.

LoL skin kullanablirsin ben 1 senedir kullanıyorum bir sorun çıkmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…