League of Legends Şampiyonların Hareketli Animasyonunu Nereden Bulabilirim

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Aşağıdaki link de 1.38'den sonra oynayan resimler var onları nereden bulabilirim konuyu buraya açtım umarım bir sorun olmaz.Şimdiden teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zamanında client'a gelmiş şeyler. Geldiklerinde alman gerekirdi. Ticket atmıştım bana yollamamışlardı. Oyun dosyalarında bir yerlerde oluyor. LoL açılış resmi değiştirme diye aratırsan konumunu bulabilirsin ama bildiğim kadarıyla sadece şu an var olan kalıyor.

Bu dediğim Garen içindi. Galio'nunki de öyle. Ama Yasuo farklı. Videonun sahibine sorabilirsin.

Video sahibinin cevaplayacağını sanmıyorum 200 bin civarı izlenmiş.Benim amacım YouTube kanalımda video'lardan sonra hangi şampiyonla oynadıysam onun daha kaliteli resimlerini koyabilmek.Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı