League of Legends skin changer dosyalarda bulunmasına rağmen kapalı olsa ban yedirtir mi?

Naakfee19TR

Femtopat
Daha fazla  
League of Legends'da skin changer kullanmak istiyorum fakat ban yedirttiğini de biliyorum. Bu sebepten dolayı yeni bir hesap açtım EU West'ten fakat ana hesabıma geçerken programı sil yükle uğraşmak istemiyorum. Skin changer dosyalarda bulunmasına rağmen kapalı olsa da ban yedirtir mi? Yoksa dosyalarda bulunduğu gibi ban yedirtir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanmıyorsan çalışmıyorsa script olsun gene de ban yedirmez fakat kullandıysan ve loglara düşmüşse ban wavede yeme ihtimalin olur.

League of Legends'da skin changer kullanmak istiyorum fakat ban yedirttiğini de biliyorum. Bu sebepten dolayı yeni bir hesap açtım EU West'ten fakat ana hesabıma geçerken programı sil yükle uğraşmak istemiyorum. Skin changer dosyalarda bulunmasına rağmen kapalı olsa da ban yedirtir mi? Yoksa dosyalarda bulunduğu gibi ban yedirtir mi?

2 kullandım uyarı bile yemedim.

Dosyalarda bulunması yeterli oluyor. Ayrıca silmesi de ayrı bir çaba. Programı tek başına silmek yetmeyebiliyor. Oyun dosyalarına müdahale ettiği için LoL'ü bir uninstaller ile silip baştan kurmak gerekebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı