League of Legends ban

Kaira12

Femtopat
Arkadaşlar öncelikle iyi günler bugün bir oyun gireyim dedim ve takımıma troll bir arkadaş geldi nazik bir dille uyarsamda anlamaması nedeniyle hakaretlerde bulundum ve 30 saat sonra hesabıma böyle bir bildirim geldi.

1643564070869.png

Oturumu tekrar aç yazıyor tekrar açıyorum ve böyle kalıyor.

1643564057066.png

Acaba kalıcı olarak mı ban yedim yoksa 14 gün mü (daha önce hiç böyle bir mesajla karşılaşmadım ilk defa böyle bir uyarı geldi)

Arkadaşlar öncelikle iyi günler bugün bir oyun gireyim dedim ve takımıma troll bir arkadaş geldi nazik bir dille uyarsamda anlamaması nedeniyle hakaretlerde bulundum ve 30 saat sonra hesabıma böyle bir bildirim geldi.

Eki Görüntüle 1288969

Oturumu tekrar aç yazıyor tekrar açıyorum ve böyle kalıyor.

Eki Görüntüle 1288968

Acaba kalıcı olarak mı ban yedim yoksa 14 gün mü (daha önce hiç böyle bir mesajla karşılaşmadım ilk defa böyle bir uyarı geldi)
15 gün ban yerseniz istemci içinde dolaşabiliyorsunuz ama perma yerseniz hesabınıza giriş yapamıyorsunuz,ilk defa ban yediyseniz büyük ihtimalle 15 gün.

Aynısı bana da oldu. Şampiyon seçimi sırasında oyundan attı. Tekrar girmeye çalıştım ekranda boş boş dönen imleç çıktı. Kaldı öyle ve ilginç tarafı ilk küfürümde kalıcı ban attı sanırım.

LoL'ün kendi sitesinden kalıcı ban yiyip yemediğimiz kontrol edebiliyordunuz. Ben de Bilerek Beslemek'ten bir kişiyi ticket attım umarım küfürde olduğu gibi onda da gereken yapılır.
Büyük ihtimal kalıcı ama bilmiyorum, Riot Games'in hiçbir oyunu oynanmaz bence küfür edene hiçbir şey olmuyor sen ban yiyorsun.
Şevko soru çözmeye devam et boşver böyle konuları YKS yaklaşıyor 😔

Askıya alınma kalıcı ban olmuyor desteğe ticket atarak ne zamana kadar askıya alındığını öğrenebilirsiniz.
Bu arada çok fazla ceza almayanların hesapları askıya alınmaz siz geçmişte de çok fazla ceza aldınız muhtemelen.

Banları çoğu zaman botlar atıyor uyarı almadan banlanmanız imkansız ki zaten 4 5 kere uyarılmışsinız anlaşılan perma büyük ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı