League of Legends ban

LoL'ün kendi sitesinden kalıcı ban yiyip yemediğimiz kontrol edebiliyordunuz. Ben de bilerek Beslemek'ten bir kişiyi ticket attım umarım küfürde olduğu gibi onda da gereken yapılır.

şevko soru çözmeye devam et boş ver böyle konuları YKS yaklaşıyor 😔

Haklısın dostum 5 dk mola vermiştim görüşürüz.

Askıya alınma kalıcı ban olmuyor desteğe ticket atarak ne zamana kadar askıya alındığını öğrenebilirsiniz.
Bu arada çok fazla ceza almayanların hesapları askıya alınmaz siz geçmişte de çok fazla ceza aldınız muhtemelen.
Yok oyundan çıkma harici hiçbir şekilde ban yemedim zaten 2 yıldır oynamıyordum
Perma banlarda uzaklaştırıldınız yazıyor. Askıya alınma muhtemelen 15 günlük bir ceza oluyor.
bende öyle düşünmüştüm ama belirli bir tarih yazmadığı için şüphelendim

Süresi yazmiyor yazsaydı 14 günlük diyip ne zaman açılcagını'da yazardı Kalıcı yemiş olabilirsiniz ama gene Riot'a bilet atıp ögrenebilirsiniz.

Teşekkürler ticket attım bir serüvenin sonuna gelindi :)

Kalıcı mı yedin?
Kalıcı olarak mı yediniz?:(
Teşekkürler ticket attım bir serüvenin sonuna gelindi :)
Kalıcı olarak yememen lazım 14 gün olması lazım .
Aynısı bana da oldu. Şampiyon seçimi sırasında oyundan attı. Tekrar girmeye çalıştım ekranda boş boş dönen imleç çıktı. Kaldı öyle ve ilginç tarafı ilk küfürümde kalıcı ban attı sanırım.
Sonuç nedir 14 gün mü kalıcı mı bendede var aynı durum ama hiçbir şey yazmıyor.
LoL'ün kendi sitesinden kalıcı ban yiyip yemediğimiz kontrol edebiliyordunuz. Ben de Bilerek Beslemek'ten bir kişiyi ticket attım umarım küfürde olduğu gibi onda da gereken yapılır.

Şevko soru çözmeye devam et boşver böyle konuları YKS yaklaşıyor 😔
Knk nerden edebiliyorsun kesin mi sonuç veriyor
?
LoL'ün kendi sitesinden kalıcı ban yiyip yemediğimiz kontrol edebiliyordunuz. Ben de Bilerek Beslemek'ten bir kişiyi ticket attım umarım küfürde olduğu gibi onda da gereken yapılır.

Şevko soru çözmeye devam et boşver böyle konuları YKS yaklaşıyor 😔
Knk 2 ay önce 14 gün yedim şimdi oyuna bi girdim imleç dönüyor sadece açıklama filanda yok gene 14 gün mü yedim yoksa perma mı ?

Son düzenleme:
Kalıcı mı yedin?

Kalıcı olarak yememen lazım 14 gün olması lazım .

Sonuç nedir 14 gün mü kalıcı mı bendede var aynı durum ama hiçbir şey yazmıyor.

Knk nerden edebiliyorsun kesin mi sonuç veriyor
?

Knk 2 ay önce 14 gün yedim şimdi oyuna bi girdim imleç dönüyor sadece açıklama filanda yok gene 14 gün mü yedim yoksa perma mı ?

Bu siteden.

Yeni konular

Geri
Yukarı