League of Legends Sohbete Bağlanmama Sorunu

Tyler Deinsburg

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum. Benim devamlı oynadığım sabit hesabım Kuzey Amerika ( North America ) bölgesinde. Resimde görüldüğü üzere sohbete bağlanamıyorum. Bu olay 2-3 hafta önce olmaya başladı. Sol üstte bu konuyla ilgili bakım yapılacağı yazıyor. Riot Games önceden de bu konu hakkında bilgilendirme yapmıştı. Bu olay genellik başka bölgelerden hesabını taşıyanlarda oluyormuş.

Adsız.png

Peki eyvAllah ama aynı durum Türkiye bölgesinde de geçerli. Kuzenimin Türkiye bölgesinde ki hesabına girince de aynı sorunla karşılaşıyorum.

22.png

Bu durum oyun içi değil ama şampiyon seçimi sırasında çok sıkıntı yaratıyor. Sohbete bağlanamadığım için şampiyon seçimi sırasında takım arkadaşlarımın ne yazdığı göremiyorum. Emin değilim ama onlarda benim ne yazdığımı göremiyor.

Bu sorunla karşı karşıya olan ve sorunu çözmüş olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu ilk açtığunda play demeden üstteki çark işaretine tıkla ingilizce ise repair türlöe ise onar de.

Sağ ol yaptım şuan bozuk dosyaları arıyor bittiğinde sonucu sizinle paylaşacağım.

Bir şey sormayı unuttum bu işlemi her bölge için yeniden mi yapmam gerek ?

Malesef sorunum düzelmedi. Bana söylenenleri yaptım ama sorun devam ediyor.

League of legend ın kendi support'una mesaj at derim. Onlar daha iyi bilir çözümü. 1 gün beklersin ama rahat, cevabın gelmesi için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı