League Of Legends takım savaşında FPS düşmesi

Ferhat Kurtcu

Hectopat
Daha fazla  
Laptopum League Of Legendsi rahat kaldırması gereken bir bilgisayar. Fakat ayarlar hem yüksekte hem de düşükte takım savaşlarında 30 FPS düşüyor.

Hala yardıma ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    51 KB · Görüntüleme: 178
Bu sorunu bende yaşıyordum şu şekilde çözdüm.

Windows 10 kullanıyorum. Windows 8 üçin de aynı şey geçerli diye biliyorum. İlk olarak arama yerine xbox yazın çıkan uygulamaya giriş yaparak ayarlar bölümünde yanlış hatırlamıyorsam OpenDVR veya GameDVR diye bi bölüm olacak bunu kapatın. Daha sonra oyun ayarlarında FPS bölümünde limitsiz yapın. Dikey senkrisazyonu ve onun altında bi seçenek daha var onu kapatın.

Ben bu şekilde düzelttim. Umarım işine yarar.

Bu sorunu bende yaşıyordum şu şekilde çözdüm.

Windows 10 kullanıyorum. Windows 8 üçin de aynı şey geçerli diye biliyorum. İlk olarak arama yerine xbox yazın çıkan uygulamaya giriş yaparak ayarlar bölümünde yanlış hatırlamıyorsam OpenDVR veya GameDVR diye bi bölüm olacak bunu kapatın. Daha sonra oyun ayarlarında FPS bölümünde limitsiz yapın. Dikey senkrisazyonu ve onun altında bi seçenek daha var onu kapatın.

Ben bu şekilde düzelttim. Umarım işine yarar.
Dediğin olay bende işe yaradı eyv teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı