League of Legends TR'den EUW geçme var mı?

Var ancak 2600 RP vermeniz gerek (ve şunu da belirtiyim EUW'un TR'den farkı yok)
Şunu belirteyim EUW’nin TR’den farkı olmadığını söyleyenler gittiği yeri TR’ye çevirdiği içindir. Siz millete toksiklik yaparsanız toksiklik görürsünüz. Yıllardır EUW’de huzurla oyun oynuyorum.

Var ancak 2600 RP vermeniz gerek (ve şunu da belirtiyim EUW'un TR'den farkı yok)

Hocam taşıdığım maçı kaybediyoruz kafayı yememek elde değil :D

Şunu belirteyim EUW'nin TR'den farkı olmadığını söyleyenler gittiği yeri TR'ye çevirdiği içindir. Siz millete toksiklik yaparsanız toksiklik görürsünüz. Yıllardır EUW'de huzurla oyun oynuyorum.

Sesiz sakin oynuyorum hocam.

@Necromancerr0 hocam gibi Bronz'da oynuyorsanız evet bir fark göremezsiniz. Ama üst eloda oynuyorsanız EUW'da chatting, flame, blame TR'deki kadar yok. AFK oranı çok çok az. Pingler ile oyun takip ediyorsunuz. Micro, macro oyun takibi çok daha net takip ediliyor.

Hocam taşıdığım maçı kaybediyoruz kafayı yememek elde değil :D

Sesiz sakin oynuyorum hocam.
Hocam sessiz sakin takılıyorsanız EUW’de de oyuncuların genelinin ne kadar sessiz sakin takıldığını göreceksiniz. Kesinlikle ektiğini biçtiğin bir server. Elbette toksik oyuncular var elbette kötü maçlar geçiriyoruz hiç yok değil, ama TR ile kıyaslanamaz bile.

@Necromancerr0 hocam gibi Bronz'da oynuyorsanız evet bir fark göremezsiniz. Ama üst eloda oynuyorsanız EUW'da chatting, flame, blame TR'deki kadar yok. AFK oranı çok çok az. Pingler ile oyun takip ediyorsunuz. Micro, macro oyun takibi çok daha net takip ediliyor.

Hocam ben Xbox ile bağlanıyordum TR'ye Game Pass var diye o hesabı nasıl çıkarıcağımı biliyor musunuz?

Hocam sessiz sakin takılıyorsanız EUW'de de oyuncuların genelinin ne kadar sessiz sakin takıldığını göreceksiniz. Kesinlikle ektiğini biçtiğin bir server. Elbette toksik oyuncular var elbette kötü maçlar geçiriyoruz hiç yok değil, ama TR ile kıyaslanamaz bile.

Hocam Xbox hesabımı nasıl EUW hesabıma geçiriceğimi biliyor musunuz peki? 2600 RP fazlaymış :D 700 RP var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben Xbox ile bağlanıyordum TR'ye Game Pass var diye o hesabı nasıl çıkarıcağımı biliyor musunuz?

Hocam Xbox hesabımı nasıl EUW hesabıma geçiriceğimi biliyor musunuz peki? 2600 RP fazlaymış :D 700 RP var.
Hesabınızı belli bir RP karşılığı EUW'a geçirebilirsiniz. Ben uzun yıllardır oynuyorum oyuncu bazında canımı sıkan bir durum olmadı.

Şunu belirteyim EUW'nin TR'den farkı olmadığını söyleyenler gittiği yeri TR'ye çevirdiği içindir. Siz millete toksiklik yaparsanız toksiklik görürsünüz. Yıllardır EUW'de huzurla oyun oynuyorum.

Kankacım adama gram sesimi çıkarmıyorum adam bana söverken burada ben niye suçlu oluyorum hesabımın ban yememesi için 40 takla atıyorum ben (sadece tek hesap kullanıyorum.)

AFK oranına katılırım ancak Gold 2 3 gibi hala adam lanede düşmemiş feedlemediğim halde bana sövüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı