League of Legends yeni anime kızı karakteri: Briar!

Aynen kardeşim kitleye göre karakter çıkarıyorum nereden bildin?

Şaka bir tarafa Naafiri daha yeni çıktı be. Sürekli yeni karakter çıkarıp duruyorsunuz hangi birini banlayacağımızı şaşırdık. İmza toplayalım ban sayıları arttırılsın herkes 2 ban yapsın.

Ayak baş parmağı bir tık büyük farkındaysan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son dönemlerde Jax main vakasından sonra bunu söylemek gerekiyordu.

Görüşüm ormanda hep erkek kabadayıların olup ormana başka bir bakış açısı için getirdijlerini düşünüyorum. Bir yandan iyi bir fikir. Açıkçası ormancı olarak kızlara hitap eden çok fazla karakter yok. Bir de Life steal varsa Hero'da üff ama inşallah AP değil de ad karakterdir. AP ise evelyn gibi bir hasar beklerim lilia gibi değil. Liliada kötü değil de işte bir evelyn gibi bir hasarı yok tabii ki de.

Vladimir tarzı olabilir vampir çünkü. Bana çan çalacak bir karakter gibi geldi.

Lolhenta*ye düşer yakında, gençlerimiz kurudu seri.

Bekliyorum inşallah düşer.

Aynen kardeşim kitleye göre karakter çıkarıyorum nereden bildin?

Şaka bir tarafa naafiri daha yeni çıktı be. Sürekli yeni karakter çıkarıp duruyorsunuz hangi birini banlayacağımızı şaşırdık. İmza toplayalım ban sayıları arttırılsın herkes 2 ban yapsın.

Eşya banlamada getirin laa toplu olarak anti heal ve rabadonu banlayalım. Alamasınlar. Bir de ebedi youmu he bir de draktar ee eşya kalmadı.

Picsart_23-08-24_18-48-33-813.jpg

Eşya banlamada getirin laa toplu olarak anti heal ve rabadonu banlayalım. Alamasınlar. Bir de ebedi youmu he bir de draktar ee eşya kalmadı.
Aynen hocam dereceli esnek girip tüm herkes ağır yara eşyalarını banlasın yasuo alsın biri. Al sana counterlanamaz bir yasuo.

Yeni konular

Geri
Yukarı