Çözüldü League of Legends yüksek ping

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Pkixbe

Centipat
Yer
Antalya, Muratpaşa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
● İşletim Sistemi Adı Microsoft Windows 11 Home Single Language

● RAM 16,0 GB

● BIOS Modu UEFI

● Sistem Türü x64-based PC

● İşlemci AMD Ryzen 7 3750H with Radeon Vega Mobile Gfx, 2300 Mhz, 4 Çekirdek, 8 Mantıksal İşlemci

● BIOS Sürümü/Tarihi American Mega
RAM
8 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 1650
İşlemci
AMD Ryzen 7 3750H with Radeon Vega Mobile Gfx
Normalde asla ve asla 30 pingin üstüne çıkmayan ping sayım bu aralar 80 altına inmiyor ve oyun oynayamıyorum. Yüksek öncelik verdim fakat işe yaramadı. Nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Hocam ms düşmüş Ethernet takınca oyuna girip test edin çözüldüyse çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Dediğim gibi oyuna girdim hiç bir işe yaramadı ve şu an yine speedtest yaptım 6 ms çıktı bir şey değişmiyor.

Arkadaşlar çözdüm olayı dns ile ilgili bir sorunmuş yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ederim.
Normalde asla ve asla 30 pingin üstüne çıkmayan ping sayım bu aralar 80 altına inmiyor ve oyun oynayamıyorum. Yüksek öncelik verdim fakat işe yaramadı. Nasıl düzeltebilirim?

Hocam pingin sistemle ilgisi yok internet hızınız yavaşlamıştır internet sağlayıcınızı arayıp pinginizin yüksek olduğunu söyleyin ya da bilgisayarınızda Ethernet girişi varsa Ethernet kablosu bağlayın internete kablo üzerinden erişin 2 kat etkili olacaktır.

İşiniz yoksa diğer tüm cihazlarda Wi-Fi'ı kapatın, sadece siz kullanın. Eğer düzelmez ise Ethernet kablosu bağlayabilirsin.

Son düzenleme:
İnternet sağlayıcınızı arayın durumu anlatın sinyal çekim gücünüze bakacaktır ona göre ayarlacaktır Windows Update'ler açıksa kapatın.

Alakası yok.
1682602909474.png

İnternet sağlayıcınızı arayın durumu anlatın sinyal çekim gücünüze bakacaktır ona göre ayarlacaktır Windows Update'ler açıksa kapatın.
Kapattım zaten işe yaramadı.

Hocam pingin sistemle ilgisi yok internet hızınız yavaşlamıştır internet sağlayıcınızı arayıp pinginizin yüksek olduğunu söyleyin ya da bilgisayarınızda Ethernet girişi varsa Ethernet kablosu bağlayın internete kablo üzerinden erişin 2 kat etkili olacaktır.
Demin ethernet kablosu ile denedim fakat aynı ping.

Wireless adaptör mü kullanıyorsunuz yoksa kablo mu?
Normalde ikisi de değil fakat demin denediğimde ethernet kablosu ile denedim bir de internetimle bir alakası olduğunu sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı