League of Legends'da en nefret ettiğiniz şampiyon

Jayce

Hectopat
Katılım
6 Ekim 2018
Mesajlar
2.851
Makaleler
1
Çözümler
68
Yer
Geonosis
Kime kaybediyorsam o genelde. Ama en nefret ettiğim açık ara ile Akali. Elektrik ver girdiğinde ne kadar geriye düşerse düşsün, 1 item ile kesebiliyor seni. Bu yüzden oynadığım dönem her maç banlıyordum.
 

Cgn

Centipat
Katılım
27 Mart 2020
Mesajlar
126
Sett, oynayanın aklını kullanmasına gerek yok üstüne koşuyor hasar almıyor tek atıyor, pozisyon alma yok bir mekanik yok bomboş bir çar.
 

Schokofaoz

Picopat
Katılım
20 Mart 2021
Mesajlar
150
Çözümler
1
League of Legends'da en nefret ettiğiniz keşke oyunda bir anda yok olsa dediğiniz şampiyon ve şampiyonlar neler? Benim için Yuumi. Şampiyondan nefret ediyorum orası ayrı ama bunu mainleyenleri anlamıyorum. Bir insan neden Yuumi mainler aklım almıyor. Karakter hiçbir şey yapmıyor doğru dürüst. Oynarken nasıl zevk alıyorlar anlamıyorum.

Bir diğer nefret ettiğim şampiyon ise Allah'ın cezası Zed. Karakterin ne yaptığı ne yapmadığı bile belli değil. Anlayamıyorum bu karakterin ne zaman nerede ne yapacağına beynim yetmiyor. Ve her kombosunda hayvan oğlu hayvan gibi can götürüyor. Oradan oraya ışınlanıyor falan çok deli ediyor. Anlatırken bile sinirlendim.

Evet dostlar peki sizin en nefret ettiğiniz League of Legends şapmiyonu kim?
Leona, abicim yok böyle hero yav karşına gelince hem ölmüyor hem de hep stun atıyor. Hele Urfta çok OP oluyor namussuz :D
 
Yukarı