League of Legends'da nasıl gelişilir?

League of Legends'e başladım, 20 seviye oldum. Genelde üst koridorda oynuyorum ama 1V1 savaşlarda rakibin leveli benden düşük olsa bile beni alıyor. Maçlarda 0/8/2 falan gidiyorum. Nasıl killimi artırırım ya da 1V1 durumlarda nasıl alırım?
Hocam ben 2021 başlarında 20 leveldim şimdi 100 levelim. Benim tavsiyem şunu unutma kill kaçmaz adam hep orada herzaman alamet ile top lane in oradaki çalıya totem at. Ben önceden sadece mid oynayabilirdim şimdi oynayamadığım lane hatta hero yok denilebilir. Bu arada sezon 12 geldimi ya. Birde oynadığın karakterin videolarını izle.

League of Legends'e başladım, 20 seviye oldum. Genelde üst koridorda oynuyorum ama 1V1 savaşlarda rakibin leveli benden düşük olsa bile beni alıyor. Maçlarda 0/8/2 falan gidiyorum. Nasıl killimi artırırım ya da 1V1 durumlarda nasıl alırım?
Arkadaşın dediği gibi ilk kuralın ölmemek olsun. Onun dışında taktik almak oyunu yeni başlayan insanlar için çok lazım değil. Taktik oyununu ilerleten insanlar için gerekli. Senin şuan yapman gereken şey sadece oynamak. İstersen urf aram vb kısa süren maçlara falan da gir orada iyice öğrenebilirsin.

Oyunu silerek kişisel gelişimin açısından daha faydalı bir gelişim yakalayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı