League of Legends'da tam olarak 5V5 oyun modu var mı?

yaraliordek

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bütün modları denedim ama hiçbirinde 5V5 yok, hep nasıl oluyorsa karşı takım 4 ya da 5 kişi oluyor en az 3 olduklarını gördüm bizim takım ise benimle beraber toplam 1 ya da 2 kişi oluyor. He bazen +1 Yuumi olduğu oluyor o da işe yarıyor bazen de 2 oyuncuyu toplayınca 1 adam ediyor öyle 3 oluyor. Ben gerçek takım savaşı hissini yaşamak istiyorum, tek başıma çok zorlanıyorum, sıkıldım artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla arkadaş takımına gelen troll oyunculardan yakınıyor. Yani 5v5 girilen hiç bir oyunu takımla beraber zevkli şekilde oynayamıyor, sürekli birileri oyunu baltalıyor. Doğru mu anladım?

5v5 değil şans işi ben 5V5 oyunu oynamaya geldim ama takımımdakileri toplasan 2 kişi etmiyor. Hiçbir işe yaramıyorlar ironik bir dille anlattım ama anlayamayanlar için; takımım oynamayı bilmiyor tek başıma oynuyorum ve ben bunu istemiyorum takım savaşı yapmak istiyorum eşit şartlar altında oynamak istiyorum 5 kişiyi tek başıma yenmek zorunda olmak istemiyorum.

5v5 değil şans işi ben 5V5 oyunu oynamaya geldim ama takımımdakileri toplasan 2 kişi etmiyor. Hiçbir işe yaramıyorlar ironik bir dille anlattım ama anlayamayanlar için; takımım oynamayı bilmiyor tek başıma oynuyorum ve ben bunu istemiyorum takım savaşı yapmak istiyorum eşit şartlar altında oynamak istiyorum 5 kişiyi tek başıma yenmek zorunda olmak istemiyorum.
Sırf bu nedenden dolayı 5v5 oynamayı bıraktım. TFT oynamaya başladım. URF falan gelince 5v5 giriyorum, o da günde max 2 oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı