Leauge of Legends oynarken garip çizgiler

chasan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar LoL oynarken ekranımda sıra sıra sütün şeklinde çizgiler var o yüzden yazılar vb. göremiyorum. SS atmak isterdim ama anlamadığım bir şekilde sorunum SS'de gözükmüyor. SS'de paylaştım göründüğü gibi çizgiler SS'de yok ama oyunda var. Nedendir?

Dosya Ekleri

• Screen01.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 121
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun ayarlarından V-Sync bulun ve açın ya da FPS'yi ekranınız Hertz değerine sabitleyin. Örneğin; 60Hz ekran kullanıyorsanıx 80 FPS sabitleyebilirsiniz. Ekranın Hertz değerini bilmiyorsanız Google amcaya ekran HZ öğrenme diye yazın öğrenin.
EDİT: Fotoğraftaki FPS değeri çok düşük eğer o FPS değeriyle oynuyorsanız ekran kartı ayarlarınızı performansa çekin ve oyunun grafiklerini en düşüğe alın sorun çözülecektir.

Buradan görüldüğü kadarıyla en düşükte oynuyor arkadaş zaten, 60 Hz ekranı 80 FPS'e sabitlerse(V-Sync'siz) yırtılmalar olur hocam.

Arkadaşlar ama sadece savaşta oluyor ve başka oyunlarda yok
SS alınca gözükmüyorsa sorununu telefonla çek hocam. Monitörün ekranıyla alakalı bir problem ise SS ile gözükmez.
ama sadece savaşta oluyor ve başka oyunlarda yok

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…