LeBlanc mı Pantheon mu?

D

dieforhsyn07

Ziyaretçi
Sizce Pantheon mu daha iyi LeBlanc mı? Açıklamasını yaparsanız sevinirim. Hangi yönden hangisi daha iyidir ?
 

Raşit Gönenç

Kilopat
Katılım
28 Haziran 2012
Mesajlar
2.694
Beğeniler
956
Yer
Bucak-Burdur
İkisi de birbirinden çoook farklı şampiyonlar. Pantheon, Tank ve AD gücü kullanıyor. Genelde tank olarak kasılması iyi olan bir şey. LeBlanc ise AP. Kırılgan bir şampiyon. E gerisi senin hangi türü oynamayı sevdiğine kalmış. Bunları falan hep kendiniz düşünmeniz gerek...
 

S.T.R.A.N.G.R.

Kilopat
Katılım
30 Mart 2013
Mesajlar
1.400
Beğeniler
397
Pantheon üst koridorun yenilmezlerinden. Q ile rakibi sürekli rahatsız ediyor, E ile rahat farm alıyor ve rakibe fazla yaklaşmadan hasar verebiliyor. W hem gap closer hem sersemletme. Ayrıca ultisi sayesinde rahatça gank atıp diğer koridorlara da yardım edebiliyor. Hem tanklama hem de hasar verme özelliklerine sahip. Üst koridorda, ormanda oynayabiliyor, hatta orta koridorda ve altta destek olarak oynayan da var.

LeBlanc orta koridorda terör estiren bir şampiyon. Susturma, sersemletme, ani yüksek hasar, gap closer ve kaçış skilleri var. LeBlanc'de usta olduktan sonra önünde durabilecek kişi sayısı azdır. Ayrıca oyunun en iyi mekaniklerine sahip şampiyonlardan biri. Oynaması biraz zor fakat öğrendikten sonra çok zevklidir.

Sen seç.
 

Burak Barlaz

Hectopat
Katılım
2 Şubat 2014
Mesajlar
57
Beğeniler
7
Yer
Nilüfer/Bursa
LB ile sağa sola atlayıp trolleyerek 20-30 canla, baseden yeni gelmiş adamı öldürmek kadar zevkli bir şey yok.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

furitech

Hectopat
Katılım
19 Nisan 2014
Mesajlar
283
Beğeniler
58
Pantheon bu metada orman rolünde kullanılıyor fakat üst koridorda da hala güçlü. LeBlanc 2200 elo ve üstü tüm maçlarda yasaklanıyor (diğer eloları bilemeyeceğim) Gerçekten güçlü bir şampiyon orta koridorda fakat oynaması da bir o kadar zor. Oyundan düştüyseniz kolay toplanabilen bir şampiyon. Fakat ikisi arasından bir seçim yapacak olsaydım LeBlanc derdim. SoloQ larda taşıma olasılığı Pantheon'dan daha yüksek.
 Yeni konular

Yukarı