Lecoo GK301 tuş algılama çok hassas

Celeron433

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
B450-A PRO MAX
AMD RYZEN 1300x
AMD RX 460 2 GB
8 + 8 GB 3600 MHZ RAM
Lecoo GK301

İyi akşamlar,

F/p olarak kararsız kalsam da Lecoo Gk301 klavye aldım. (kırmızı anahtarlara sahip-red switch demek istemiyorum aslında :) Bugün geldi çok deneyemedim. İlk izlenim fena değil ama bir şey dikkatimi çekti. Tuşlar çok hassas. Tuşa belki %10 kadar basıyorum hemen algılıyor. Normal mi?

Bu durum istemeden bir tuşa basma gibi problemlere yol açar mı? Bu klavyeye has bir durum mudur yoksa mekaniklerin hepsi böyle mi? İlk defa mekanik kullanacağım.

Dosya Ekleri

• IMG_20240109_163546.jpg
    IMG_20240109_163546.jpg
    266,2 KB · Görüntüleme: 24
Lecoo GK301

İyi akşamlar,

F/p olarak kararsız kalsam da Lecoo Gk301 klavye aldım. (kırmızı anahtarlara sahip-red switch demek istemiyorum aslında :) Bugün geldi çok deneyemedim. İlk izlenim fena değil ama bir şey dikkatimi çekti. Tuşlar çok hassas. Tuşa belki %10 kadar basıyorum hemen algılıyor. Normal mi?

Bu durum istemeden bir tuşa basma gibi problemlere yol açar mı? Bu klavyeye has bir durum mudur yoksa mekaniklerin hepsi böyle mi? İlk defa mekanik kullanacağım.
Hassas olması her konuda avantaj sağlar.

Hassas olması her konuda avantaj sağlar.
Parmaklarımı koyduğum tuşlara yanlışlıkla basar mıyım endişesi yaşadım. Bu klavyeye has değilse problem değil. Sorunluysa iade ederim diyordum. Tuş seviyesi yüksek geldi, biraz gömme ve boyut olarak da geniş olabilirmiş.

Geri
Yukarı