LED'li Fanın Bağlantısını Yapmak

Haber vermeyi ve çözümüm doğruysa mesajlarımı beğenmeyi unutmayınız. Facebook'tan da imzamdaki şirketimi beğenmeyi unutmayın.

Haber vermeyi ve çözümüm doğruysa mesajlarımı beğenmeyi unutmayınız. Facebook'tan da imzamdaki şirketimi beğenmeyi unutmayın.
Tamam. Akşam eve geçince haber edeceğim.

Olmadı nereye taksam olmadı. 3pin power, 4pin led yazıyor

Yine de sağ olun epey uğraştınız. Bozuk da bana mı denk geliyor arkadaş. Media Markt`tan aldım.

Bu nedir hocam ? Az önce kabloyu takmaya çalışırken power suppley'in kalın kablosuna dokundum ve şuan açılmıyor. Bastıkça da yeni yazılar geliyor bu şekilde: Reboot and Select pepper Boot device or Önder Boot Media in selected Boot Device and press a key. Bastıkça da aynı yazı yazmaya devam ediyor

Çözümlerim tükendi gerçekten. İkisini de ayni anda taktınız. Soketleri yanlış takma ihtimaliniz de yok. Acaba gerçekten de LED mi bozuk... Arkadaşlar bir yardımcı olsunlar.
@BERWAR @Murat5038 @Nazım Paşa @Neurevt
Son gelen hata nedir acaba? Yukarı yazdım.
Edit: Hata çözüldü.

Son düzenleme:
Gelen hata başlatacak bir OS bulamadığından aygıt takın diyor HDD bağlantısı veya boot ayarları doğru olmadığından sosyalde çözümü vermiştik.

Led sorununa gelecek olursak. Bu kablodan alın eğer hiçbirinde çalışmıyorsa:
Molex 4 Pin To 3 Pin Fan Konnektör Soket Çevirici Kablo - n11.com
SYSFAN 1'de çalışmadıysa SYSFAN 3 olana uyan kabloyu takıp çalıştırın. Hala çalışmaz ise dediğim kabloyu alırsınız.

Bu kısmı da BIOS'dan kontrol edin, fanları kontrol edebiliyor musunuz diye:
as8dfas85d4a8s4fas.jpg

NOT: BIOS güncel değilse güncelleyip, BIOS default edip de deneyin.
NOT2: http://download.msi.com/uti_exe/command_center.zip
Bunu yükleyip araçlardan fan ayarlarını kontrol edebiliyor musunuz kontrol edin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı