Left 4 Dead 2 Steam VAC banı kaldırılabilir mi?

Hammqq

Hectopat
Kısacası yukarıda yazdığı gibi, uzun süredir arkadaşlarımla bir oyun oynamıyorduk. Hadi dedik L4D2 modlayıp oynayalım. Co-op campaign sırasında modlar yüzünden bir buga takıldık, geçmemiz gereken kapılardan bir tanesi açılmıyordu. Bende dedim Cheat Engine'den çözebilir miyim, bir iki bir şeyler denedim; olmayınca konsoldan hallettik. Sabah uyanınca gördüm ki hesabım VAC banı yemiş. Yapabileceğim herhangi bir şey var mı, yirmi senelik oynayanı olmayan oyundan hiçbir uyarı olmadan, perma ban yemek hiç hoş değil.

Kısacası yukarıda yazdığı gibi, uzun süredir arkadaşlarımla bir oyun oynamıyorduk. Hadi dedik L4D2 modlayıp oynayalım. Co-op campaign sırasında modlar yüzünden bir buga takıldık, geçmemiz gereken kapılardan bir tanesi açılmıyordu. Bende dedim Cheat Engine'den çözebilir miyim, bir iki bir şeyler denedim; olmayınca konsoldan hallettik. Sabah uyanınca gördüm ki hesabım VAC banı yemiş. Yapabileceğim herhangi bir şey var mı, yirmi senelik oynayanı olmayan oyundan hiçbir uyarı olmadan, perma ban yemek hiç hoş değil.
Şuan Left 4 dead 2 anlık 46 bin oynayıcı ile 26. sırada. Aynı bölümü tekrar başlatmak yerine online oyunda cheat engine denerseniz ban yemeniz zaten kaçınılmaz birşey.

Oynayanı olmayan oyun?
1701002401720.png

Yapacak hiçbir şeyiniz bulunmuyor. Steam Destek VAC yasaklamalarına müdahale edemez ki hile de kullanmışsınız zaten. Bir dahakine dikkatli olun, ne diyelim.

Soğuk bir bardak su için hocam,çok geçmiş olsun.Keşke VAC korumalı oyunlarda bu tür işlemler yaparken dikkat etseniz.
Steam'den doğru dürüst online oyun oynamadığımdan VAC banın ne olduğunu bile bilmiyordum. Cidden hiçbir şey mi yapmamam.

Oynayanı olmayan oyun?
Eki Görüntüle 2031696
Yapacak hiçbir şeyiniz bulunmuyor, hile kullanmamaya özen gösterin.
Topluluk sunucularını çıkarttığınız zaman, o sayı yüzde bire düşüyor.

Şuan Left 4 dead 2 anlık 26 bin oynayıcı ile 26. sırada. Aynı bölümü tekrar başlatmak yerine online oyunda cheat engine denerseniz ban yemeniz zaten kaçınılmaz birşey.
Dediğiniz şey hile yapmakla bir şey elde edebilmiş olsaydım kabul edilebilirdi ama, hile yapmakla hiçbir şey elde edilmeyen oyunda hile yaptığım için cezalandırılmanın manası yok.

Ayrıca hocam sizin oyun nerde nasıl hile yaptığınıza bakmaz yaptın mı yaptın. Bugün single'da yapamaya çalışan yarın gidip milletin oyununu da mahvetmeye çalışabilir.

O yüzden direk herhangi bir hile durumunda single da oynasanız dahi ban yersiniz bu her oyun için geçerli birşey.

Her şeyi çözerler fakat VAC Ban için Steam'e yazmayın bile.

VAC destekli bir oyunda hile açarsanız(Topluluk sunucularında değildim gibi bahaneler bir işe yaramaz) ve bu tespit edilirse VAC banı yersiniz ve o ban kaldırılamaz şekilde hesabınızda kalır. VAC ban yedikten sonra VAC destekli hiçbir oyunu da oynayamazsınız. CS2 gibi.

Topluluk sunucularını çıkarttığınız zaman, o sayı yüzde bire düşüyor.
Topluluk sunucusu olup olmaması fark etmiyor. Oyun oynanıyor mu, oynanıyor.

Geri
Yukarı