Çözüldü Left 4 Dead 2 "VAC korumalı sunucuya bağlanmadan önce eklentileri kaldırın"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Diğer

F4ST3R

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Ben Left 4 Dead 2 oyununda Online giremiyorum. Acaba CS:GO'dan VAC ban yedim diye mi?
Gelen hata:

1624978113507.png

Çözüm
Hocam cümlemi yanlış kurmuşum, düzeltme için teşekkür ederim. Source oyununda yenilen ceza Source oyunları için, GoldSource oyununda yenilen ceza da GoldSource oyununda geçerlidir diye düşünülebilir.

Önemli değil hocam. Yalnız attığım Steam makalesinde CS:GO'nun adı geçmiyor. CS:GO Source motoruna sahip olmasına rağmen CS:GO'daki VAC yasağının diğer VAC korumalı Valve oyunlarını oynayabilmemizi etkilemediğini düşünülebiliriz o zaman.

@F4ST3R

Eklentileri kaldırmak vs. gibi şeyler işe yaramaz ise Steam oyunlarını başka diske taşımayı deneyin:
CS:GO'dan VAC ban yediyseniz VAC korumasına sahip hiçbir GoldSource ve Source tabanlı oyunların sunucularında oynayamazsınız. Ancak Overwatch yiyip de böyle bir şey yaşıyorsanız yüksek ihtimalle kurduğunuz eklentilerden bir tanesi problemli veya diğer eklentilerle çakışıyor.

CS:GO'dan VAC ban yediyseniz VAC korumasına sahip hiçbir goldsource ve Source tabanlı oyunların sunucularında oynayamazsınız. Ancak Overwatch yiyip de böyle bir şey yaşıyorsanız yüksek ihtimalle kurduğunuz eklentilerden bir tanesi problemli veya diğer eklentilerle çakışıyor.

Nasıl eklentileri düzeltebilirim.

CS:GO'dan VAC ban yediyseniz VAC korumasına sahip hiçbir GoldSource ve Source tabanlı oyunların sunucularında oynayamazsınız. Ancak Overwatch yiyip de böyle bir şey yaşıyorsanız yüksek ihtimalle kurduğunuz eklentilerden bir tanesi problemli veya diğer eklentilerle çakışıyor.

Hayır, tam olarak öyle değil.

Hayır, tam olarak öyle değil.

Hocam cümlemi yanlış kurmuşum, düzeltme için teşekkür ederim. Source oyununda yenilen ceza Source oyunları için, GoldSource oyununda yenilen ceza da GoldSource oyununda geçerlidir diye düşünülebilir.
Nasıl eklentileri düzeltebilirim.
Hocam benim bildiğim tek yol ana ekrandaki eklentiler kısmından, varsa, kırmızıyla işaretlenmiş eklentileri kaldırmak olacaktır. Onun dışında da oyun dosyalarının içinde "addons" olan kısımdan da düzeltilebilir ancak detayları bilemiyorum.

Önemli değil hocam. Yalnız attığım Steam makalesinde CS:GO'nun adı geçmiyor. CS:GO Source motoruna sahip olmasına rağmen CS:GO'daki VAC yasağının diğer VAC korumalı Valve oyunlarını oynayabilmemizi etkilemediğini düşünülebiliriz o zaman.

@F4ST3R

Eklentileri kaldırmak vs. gibi şeyler işe yaramaz ise Steam oyunlarını başka diske taşımayı deneyin:

Son düzenleme:
Çözüm

@F4ST3R

Ah ban yemiştim onu yazmışsınız ban yediğim zamanda yapmıştım yine de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı