Left 4 Dead açılmıyor

Taha5858

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu Steam'den aldım ama oyuna tıklayınca önce Valve ve Source logoları geliyor sonra küçük bir sinematik atlanabiliyor, loading ekranı geliyor, en son zombiler etrafta gezinirken bir sinematik geliyor ve oyun orada takılı kalıyor buyurun bu da fotoğraf.

Dosya Ekleri

• resim_2022-02-06_011444.png
    resim_2022-02-06_011444.png
    639,8 KB · Görüntüleme: 62
Arkadaşlar oyunu Steam'den aldım ama oyuna tıklayınca önce Valve ve Source logoları geliyor sonra küçük bir sinematik atlanabiliyor, loading ekranı geliyor, en son zombiler etrafta gezinirken bir sinematik geliyor ve oyun orada takılı kalıyor buyurun bu da fotoğraf.

Steam'de oturumu kapa yeniden aç.
@Taha5858

Son düzenleme:
Hocam açılırken oyun ekranına bastıysanız olabiliyor. Eğer bundan dolayı değilse ilk açılışta biraz uzun sürebilir açılması, space ve enter tuşlarına basabilirsiniz sahne atlaması için.
Muhtemelen çözülecektir.

Açılırken oyun ekranına bastıysanız olabiliyor. Eğer bundan dolayı değilse ilk açılışta biraz uzun sürebilir açılması, space ve enter tuşlarına basabilirsiniz sahne atlaması için.
Muhtemelen çözülecektir.

Yok hocam çok denedim olmuyor.
Sisteminiz nedir hocam.

• NVIDIA GT 8500.
  • Intel i5 CPU 661 @ 3.33 GHz.
  • 8 GB RAM.
  • 64 Bit.
Buyurun hocam.

Hocam bir de sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır yapar mısınız? Eğer olmaz ise muhtemelen yüklenirken bir hata oluşmuş olabilir ya da sistem gereksinimlerini karşılamıyor olabilirsiniz.

Tamam hocam deneyeceğim şu an dosya bütünlüğünü doğruluyorum.
Hocam bir de sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır yapar mısınız? Eğer olmaz ise muhtemelen yüklenirken bir hata oluşmuş olabilir ya da sistem gereksinimlerini karşılamıyor olabilirsiniz.
Hocam sistemim kaldırıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-02-06_014143.png
    resim_2022-02-06_014143.png
    67,5 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı