Legion 5 17ITH6H vs Tulpar T7 V25.1.2

RoninTR

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Arkadaşlar ASUS GL703GM Notebook'umun anakart ve ekran kartı arızasından dolayı yeni bir oyuncu laptopu almayı düşünüyorum. Altta belirttiğim 2 nb arasında kaldım. Öneri tavsiye ve tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.

Monster hakkında çok fazla olumsuz yorum okudum ancak belki düzelme olmuştur diye ümit ederek tekrar sormak istedim. Yakın bir tarihte Monster alan varsa onlar da tecrübelerini aktarırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ASUS GL703GM Notebook'umun anakart ve ekran kartı arızasından dolayı yeni bir oyuncu laptopu almayı düşünüyorum. Altta belirttiğim 2 nb arasında kaldım. Öneri tavsiye ve tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.

Monster hakkında çok fazla olumsuz yorum okudum ancak belki düzelme olmuştur diye ümit ederek tekrar sormak istedim. Yakın bir tarihte Monster alan varsa onlar da tecrübelerini aktarırsa sevinirim.

Legion 5 laptop sektöründe herkesin gözü kapalı tavsiye edebileceği bir model her açıdan. 30k civarında Gigabyte 3070'li modeli var. Fazla da seçenek yok maalesef. Tulpar'larda soğutma problemi yok, MSI kasası kullanıyor bu model. Benim tercihim Legion 5 olurdu.

Geri
Yukarı