Legion 5 Pro'da Battery Drain neden olur?

loladinismus

Centipat
Merhabalar,
Teknosa'dan Lenovo Legion 5 Pro 82jd002atx İ7-11800h 16GB Ram 512GB Ssd Rtx 3060 6gb 16 bu ürünü aldım fakat 1 saat oyun esnasında şarj %60'dan %50'ye düştü fişe takılı olduğu halde. Battery drain neden oluyor? Şarj cihazı 230 Watt normal diğer modellerde ise 300 Watt. Ondan olabilir mi? Eğer Legion 5 Pro alan arkadaşlar GTA 5 vb oyunlarda 1 saat test yapıp paylaşabilirse deneyimlerini sevinirim. Laptop inanılmaz güzel ama bu battery drain işi can sıkıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Illa adaptor gucu yetmiyor anlamina gelmiyor durum, farkli bir sorun da olabilir. Once hangi oyunda sarj kaybi yasadiginizi bulun o oyun ile testinizi yapin.

Illa adaptor gucu yetmiyor anlamina gelmiyor durum, farkli bir sorun da olabilir. Once hangi oyunda sarj kaybi yasadiginizi bulun o oyun ile testinizi yapin.
Nfs heat ve fm 21 de şarj kaybı yaşadım fm de daha az yaşadım ama oyun yüküne göre fark ediyor
Fifa online 4 oynuyorum mesela şu an düşüş yaşamıyorum

NFS Heat'a sahip değilim FM 20 ve 19 var onlarda yapabilirim test. Ayrıca NFS Heat'ın Control kadar sistemi yoracağını sanmam. Belki alakasız olacak ama kullandığınız prizi veya uzatma kablosunu değiştirmeyi dener misiniz?
Aslında alakasız değil farklı yerde de oynadım yine drain yaptı nfs heat de
Aslında alakasız değil farklı yerde de oynadım yine drain yaptı nfs heat de
Salonda uzatma ile oynadım bir de odamda normal priz ikisinde de drain yaptı

Yeni konular

Geri
Yukarı