Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

Nevegg destek:
Item:₺3,120 Estimated VAT: ₺562 Total:₺3,682 This estimated VAT is based on the product price. Total value may change at checkout depending on the total product and shipping cost, details on the estimation please check here.

Son durum nedir brom senin onaylanmıştı sanırım ben tam onaylarken vazgeçtim senin ssi görünce
Ben önceden Newegg ile sorun yaşadığım için almadan önce sordum ; bakın alıyorum fiyatta sıkıntı yok değil mi diye. Sonra hata olduğunu söylediler. Ortada ispiyonlama falan yok arkadaşlar sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş :D . Umarım para iadesi için çok beklemezsiniz. Kaç kere yazdım banka kartı ile almayın diye, alanlar olmuş. Geçmiş olsun.

Arkadaşlar benimde alasım geliyor, fiyat aşırı ucuz. Siparişi işleme alınan varmı?

1 saat içerisinde hem Adblock kullananların emek hırsızı ve ahlaksız olarak nitelendirildiği konuları hem de yanlış fiyatlı dizüstü bilgisayarların yağmalanmasını ancak Technopat'ta görebilirsin.
Yanlış fiyatlı mı? Bir kere de 10 kuruşa kasa alıyorlardı.
Item:₺3,120 Estimated VAT: ₺562 Total:₺3,682 This estimated VAT is based on the product price. Total value may change at checkout depending on the total product and shipping cost, details on the estimation please check here.
Hocam Türkçe'si ne bunun? Bakamadım çeviriye.

Ben önceden Newegg ile sorun yaşadığım için almadan önce sordum ; bakın alıyorum fiyatta sıkıntı yok değil mi diye. Sonra hata olduğunu söylediler. Ortada ispiyonlama falan yok arkadaşlar sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş :D . Umarım para iadesi için çok beklemezsiniz. Kaç kere yazdım banka kartı ile almayın diye, alanlar olmuş. Geçmiş olsun.
Kanka ben almadım ama sanaldan alsam her türlü iade olur mu

Yanlış fiyatlı mı? Bir kere de 10 kuruşa kasa alıyorlardı.

Hocam Türkçe'si ne bunun? Bakamadım çeviriye.
Ürün: ₺3.120
Tahmini KDV: ₺562
Toplam: ₺3.682
Bu tahmini KDV, ürün fiyatına bağlıdır. Toplam değer, toplam ürün ve nakliye ücretine bağlı olarak ödeme sırasında değişebilir, tahmini ayrıntılar lütfen buradan kontrol edin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı