Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

"düşükte aldıysam ve onaylandıysa göndermeleri gerekiyor."

Ben ne dedim? Yüksek fiyat için geçerli olduğunu belirttim zaten.
Yukardaki gibi bir şey yok yani. Onaylamadan önce doğru mu almışız ödemeyi diye kontrol ederiz diyor. Ama eğer hata yaptıysak
Eğer ürünün doğru fiyatı sitede yazandan yüksek ise sizinle iletişime geçer ve doğru fiyatı üzerinden almak isteyip istemediğinizi ya da iptal edip etmek istemediğinizi sorarız yazıyor.
diyor.

Zaten satın alamazdınız, kaçırdığınız bir şey yok. Müşteri hizmetleri hatalı fiyatlandırma olduğunu söylüyor.(Birkaç kişiye sorun yok denmiş ama bilemiyorum)

Müşteri hizmetlerinin de kafası güzel, herkese farklı cevaplar vermiş.

Az önce biri hesabın kapatılır falan dedi de
umarım mağdur olmayız
"Arkadaşlar merhaba
Geçen hafta newegg sitesi üzerinden indirimde olan gl75 cihazını almak istedim. Siparişi oluşturdum ve ödeme alındı. Bir gün sonra newegg güvenlik gerekçesiyle siparişimi iptal edip hesabımı kapattı. normalde iptal edilen sipariş provizyondayken iptal olunca hesaba geri yansır ama bir haftadır işlem hala provizyonda ve ücret hesabıma geri yansımadı. Bankayla konuştum ve muhasebe edilip iptal olmadığından dolayı hala ücretin hesaba yansımadığını söylediler ve site ile iletişime geçmem gerektiğini söyledirler.
Site ile iletişime geçtiğimde ise sürekli söylememe rağmen siparişimin iptal edildiğini ve hiç bir ücret almadıklarını ve bankayla konuşmam gerektiğini söylediler. Bir haftadır uğraşıyorum ama bir sonuç alamadım. Param provizyonda kaldı ve iki tarafta bişey yapamıycaklarını söylüyolar.ne yapmalıyım? Anlayan, bilen, ya da yaşamış olan biri varsa yardımcı olabilirse çok mutlu olurum." arkadaşın facebook postu

İptal etmek istemediğini söylerim bende, neyi tartıştığımızı anlayamadım.
Hocam düşük bir fiyattan verdiysek eğer düzeltiriz diyor orayı anlamadınız siz. Eğer o fiyat düzgün değilse fiyat düzeltilecek ve öyle ücretlendirileceksiniz. İptal etmezseniz ve fiyat düzeltilirse o fiyattan alacaksınız işte.

Geri
Yukarı