Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

Abi ağlayasım geliyor ya. Yeminle kafayı yememe az kaldı. Neymiş güvenilir değilmiş. Salatalık gelir miş. Şu anki sistemimi ben bu kadara almadım. Ağlamak istiyorum :(

Kötü haber.
Üzgünüm herkes için :(
Bu kapitalist Amerikanlar bedavaya günahını bile vermez arkadaşlar ben size dedim. Ürünün ABD fiyatı 1300 dolar. Müşteri temsilcisiyle görüştüm ve bu fiyat doğruysa alacağımı söyledim, kontrol etmek istedi son olarak; bu bir hata ve raporladı.
Bizim için ufak bir heyecan oldu arkadaşlar :D Anlık kalp krizlerini ve ebeveynlere karşı yapılan ağlamaklı yalvarmalarınızı hissettim. Esenlikle kalın...

newegg.PNG

Hocam babanıza yalvarsanız anlar mı halinizden? Gizlice yapmayı önermiyorum ama fiyatı mükemmel.

Gelmez burası NewEgg kalitesiz bir yer falan değil.
Bir sorum var hocam ya siteye yeni kayıt oldum sanal kartı da yeni açtım.
Acaba adres kısımlarını bildiğmiiz kargo getirttiğim gibi mi yazmalıyım? province şehir citty/town ilçe değil mi? adres kısmındaki yer benim normal yaşadığım yeri mi yazmalıyım kartta yazan yeri mi? kafam fena

Kötü haber.
Üzgünüm herkes için :(
Bu kapitalist Amerikanlar bedavaya günahını bile vermez arkadaşlar ben size dedim. Ürünün ABD fiyatı 1300 dolar. Müşteri temsilcisiyle görüştüm ve bu fiyat doğruysa alacağımı söyledim, kontrol etmek istedi son olarak; bu bir hata ve raporladı.
Bizim için ufak bir heyecan oldu arkadaşlar :D Anlık kalp krizlerini ve ebeveynlere karşı yapılan ağlamaklı yalvarmalarınızı hissettim. Esenlikle kalın...

Eki Görüntüle 904640
Ohh bir rahatlama geldi. Kazık yedim diye korkmuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı