Legion 5 RTX 2060 3,682 TL!

Kredi kartı ve sanal kart ile denensin hocam. Ona bir şey demiyorum. Banka kartı ile alışveriş yapanlara yazık olacak. Halkbank sadece 8 gün beni bekletti para iadesi için, her gün arayıp, soruşturdum. Başkası üzülmesin diye söylüyorum.

Neden banka kartında bekletiyor da sanal kartta bekletmiyor?

Akşama stok kalırsa belki alırım.

Ödeme onaylanıp paketleme aşamasına geçtiğini görüyoruz. İptal ederlerse kaybedecek birşeyimiz yok.
3E1C8042-D59A-496E-8C90-269005C12097.jpeg

Arkadaşlar Newegg ABD kökenli bir firma. Bu sizin Hepsiburada'dan aldığınız ürünler gibi iptal olup özür dileriz mesajı bile geçiştirilecek bir şey değil. Eğer ürünü sattılarsa -ki sattılar babalar gibi 3750 TL'yi çektiler hesaptan- o ürün gelecek. Başka çaresi yok aksi taktirde davalık olurlar. Yaptıkları ABD yasaları önünde suç. Yasalar Türkiye gibi işlemiyor yani. Eğer yanlışlık varsa da olayı geçiştirmeye çalışırlar ama her türlü bir karşılığı olur.

Fiyatlandırma yanlış diyelim, neden sabahtan beri düzeltmiyorlar?

Bir de destek hattı da herkes başka cevap veriyor.

İlginç. Bir ihtimal yanlış fiyatlandırma değil, sürpriz: D.

Newegde olmaz da düşünsene vurgunu yapıp ürünü kaldırıyorlarmış. Şimdiden 1000 tane satılmıştır bile

Arkadaşlar Newegg ABD kökenli bir firma. Bu sizin Hepsiburada'dan aldığınız ürünler gibi iptal olup özür dileriz mesajı bile geçiştirilecek bir şey değil. Eğer ürünü sattılarsa -ki sattılar babalar gibi 3750 TL'yi çektiler hesaptan- o ürün gelecek. Başka çaresi yok aksi taktirde davalık olurlar. Yaptıkları ABD yasaları önünde suç. Yasalar Türkiye gibi işlemiyor yani. Eğer yanlışlık varsa da olayı geçiştirmeye çalışırlar ama her türlü bir karşılığı olur.
Bende yazdım, millet hakkını aramaya oldukça yabancı.

Geri
Yukarı