Legion 5'te ses cızırdıyor

rusen02

Decapat
Daha fazla  
Laptopumu salı günü aldım Windows 10 kurdum ve sonrada uyudum. Çarşamba günü üniversiteden yorgun geldiğimden erken yattım ve yine kullanmadım ama dün (perşembe) sonunda biraz vakit buldum diye YouTube'dan bir şeyler izlemek istedim ve sağ hoparlörden sesin az ve cızırtılı geldiğini fark ettim. Bugün de (cuma) üniversiteden sonra teknik servis bulmaya çalıştım ve bulamadım. Gittiklerimin tamamı garantisiz servis veriyordu. Ne yapmalıyım?

Laptopu aldığım link:

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum öncelikle çok güzel bir bilgisayar almışsın güle güle kullan. Soruna gelirsek bilgisayarında CW sorunu olabilir. Bu sorunun sebebi ekran kartı yük altındayken ıslık-cızırtı arası bir ses çıkartabilir donanımsal bir sorun değil. Rahatsız oluyorsan kulaklık takmaktan başka bir çaren yok sanırım.
Edit: @JoeBlackk hocam neden üzgün attınız ?

Son düzenleme:
Driverları kurdum. CW sorunu tam olarak nedir? Verdiğiniz linkteki driver inmiyor. Ayrıyetten taşınabilir (live) Linux'ta da sorun vardı.

Son düzenleme:
Driverları kurdum. CW sorunu tam olarak nedir? Verdiğiniz linkteki driver inmiyor. Ayrıyetten taşınabilir (live) Linux'ta da sorun vardı.
CW sorunu bazı ekran kartlarında yük altındayken bobinlerinden ıslık-cızırtı arası sestir. Bu sorun bilgisayrına zarar vermez ve Lenovo'nun oyuncu bilgisayarlarında olabiliyor.

CW sorunu bazı ekran kartlarında yük altındayken bobinlerinden ıslık-cızırtı arası sestir. Bu sorun bilgisayrına zarar vermez ve Lenovo'nun oyuncu bilgisayarlarında olabiliyor.
Daha oyun oynamadım.
Laptopumu salı günü aldım Windows 10 kurdum ve sonrada uyudum. Çarşamba günü üniversiteden yorgun geldiğimden erken yattım ve yine kullanmadım ama dün (perşembe) sonunda biraz vakit buldum diye YouTube'dan bir şeyler izlemek istedim ve sağ hoparlörden sesin az ve cızırtılı geldiğini fark ettim. Bugün de (cuma) üniversiteden sonra teknik servis bulmaya çalıştım ve bulamadım. Gittiklerimin tamamı garantisiz servis veriyordu. Ne yapmalıyım?
Burada yazdığı gibi olaylar oldu. Ürünün linkinde artık HepsiBurada artık satmıyor ama yerine başka bir satıcı gelmiş. Acaba HepsiBuradayı arasam ürünün sesinde cızırtı var desem ve iade etsem bana yeni laptop gönderirler mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı