Legion T5 26AMR5 BIOS güncellemesi gelmiyor

Tryzenn

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
gtx 1650 super
Anakart
b550
İşlemci
ryzen 5 3600
Merhaba. Ben 1 senedir Lenovo Legion T5 26AMR5 isimli PC kullanıyorum. 2 kere BIOS güncellemesi yapmıştım başlarda ancak PC'yi formatladıktan sonra Lenovo vantage indirdikten sonra neredeyse 8 aydır hiçbir BIOS güncellemesi almadım. Açıkçası bu durum beni biraz tedirgin ediyor neden hiç güncelleme almıyorum? Kendi sitesinde baktım pek bir şey bulamadım kendi sitesinden indirebilirim fakat her seferinde vantage kullanın daha iyi olur diyorlar ve ben bu tarz konularda biraz bilgisizim PC çöp olsun istemiyorum.

Selam ben de Lenovo Legion T5 26AMR5 isimli PC kullanıyorum. Görselde görebileceğin üzere en son 25 Nisan 2022'de 04MKT29A BIOS sürümü çıktı. Senin BIOS sürümün ne acaba?

Dosya Ekleri

• lenovo bios sürümü.png
    lenovo bios sürümü.png
    234,5 KB · Görüntüleme: 39
Selam ben de Lenovo Legion T5 26AMR5 isimli PC kullanıyorum. Görselde görebileceğin üzere en son 25 Nisan 2022'de 04mkt29a BIOS sürümü çıktı. Senin BIOS sürümün ne acaba?

Seninle aynı modeli kullanıyoruz kanka ama ben PC'yi alalı 1 seneyi geçti ama hiç BIOS Update yapılmadı sitesinden girip indiriyorum ama yapamıyorum yardımcı olur musun? BIOS sürümüm şu an 04MKT1DA ve 14/04/2021 tarihli ve güncelleyemiyorum şaka gibi kafayı yiyeceğim.

Seninle aynı modeli kullanıyoruz kanka ama ben PC'yi alalı 1 seneyi geçti ama hiç BIOS Update yapılmadı sitesinden girip indiriyorum ama yapamıyorum yardımcı olur musun? BIOS sürümüm şu an 04MKT1DA ve 14/04/2021 tarihli ve güncelleyemiyorum şaka gibi kafayı yiyeceğim.
selam,forumda çok aktif olmadığım için biraz geç cevap veriyorum kusura bakma.23 MART 2023 tarihinde O4MKT2EA kodlu son sürüm bios çıktı.Bu sürümü kullanıyorum şu an.Lenovo legion t5 masaüstü bilgisayarda bios güncellemek çok kolay.Lenovo vantage(microsoft store üzerinden indirilebiliyor)sistem güncellemeye iriyorsun ve seni siteye atıyor.Son sürüm bios exe formatındadır.Onu indirip çalıştırıyorsun ve pc kendi kendine update ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı