Lego için Technic lamborghini Sian FKP 37 vs Ferrari 488 GTE

deniz.koç.1.2

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2'sinden birini alacağım ama kararsızım. Sian FKP 37 ferrarinin 2 katı bilen biri yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, 2'sinden birini alacağım ama kararsızım. Sian FKP 37 ferrarinin 2 katı bilen biri yardım edebilir mi?
Yerinizde olsam ferrari alırdım. Bende Porsche 911 RSR var aşırı büyük koyacak yer bulamıyorum. Dediginiz gibi bi boyut farkı varsa, hem şıklık hem kapladigi alan bakimindan ferrari daha iyi olur.

Fiyatlara hakim değilim ama 2 seti de çok severim. Sian elbette daha pahalıdır hem boyut hem kutu hem detay açısından. Ama 2 kat kadar fark bence gereksiz, Ferrari alırdım ben şahsen. İkisinden de ucuz McLaren Senna GTR var bende, onun detayları bile çok iyi bence. Üzmez Ferrari de.

Fiyatlara hakim değilim ama 2 seti de çok severim. Sian elbette daha pahalıdır hem boyut hem kutu hem detay açısından. Ama 2 kat kadar fark bence gereksiz, Ferrari alırdım ben şahsen. İkisinden de ucuz McLaren Senna GTR var bende, onun detayları bile çok iyi bence. Üzmez Ferrari de.

Ferrari'nin altı çok boş o beni üzüyor Ferrari 5 sian 10 bin bu arada.

Bütçen varsa sian al daha iyi model.

Hocam var ama yine de 2 katına değer mi bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı