Lego seti önerisi

Ya da kendi setini yap Lego DLL diye program var oradan set yap parçaları hesaplayıp teker teker lego satan siteler var oradan satın al kendin yap
Lego Digital Designer programını kastettiniz sanırım. DLL yazınca çıkmadı çünkü.
LEGO hayranı birisiyim, LEGO'lar dehşet pahalı onlara para verirsem aç kalırım. Sırf bu yüzden steamdeki oyunlarla, birkaç tane lego filmleriyle falan hasret gideriyorum. Umarım gelecekte düzeliriz :')
Ben de tıpkı senin gibi lego oyunları ve instadaki lego sayfalarıyla hasret gideriyorum. Öğrenci adamız ve LEGO zaten pahalı bir marka, üstüne bir de döviz kuru binince bir set almak imkansız oluyor neredeyse.

Aslında arkadaşın dediği gibi Lego için bir köşede para biriktirip senede 1-2 tane alınabilir.

Lego Digital Designer programını kastettiniz sanırım. DLL yazınca çıkmadı çünkü.

Ben de tıpkı senin gibi lego oyunları ve instadaki lego sayfalarıyla hasret gideriyorum. Öğrenci adamız ve LEGO zaten pahalı bir marka, üstüne bir de döviz kuru binince bir set almak imkansız oluyor neredeyse.

Aslında arkadaşın dediği gibi Lego için bir köşede para biriktirip senede 1-2 tane alınabilir.
Aynen öyle hocam, döviz kuru bitirdi bizi. Para biriktirip senede 1-2 tane alma işi evet mantıklı fakat okula gidiyorum bazen arkadaşlarım dışarıya çağırıyor onlara da hayır demek ayıp oluyor. Para sürekli gidiyor biriktiremiyorum.

Aynen öyle hocam, döviz kuru bitirdi bizi. Para biriktirip senede 1-2 tane alma işi evet mantıklı fakat okula gidiyorum bazen arkadaşlarım dışarıya çağırıyor onlara da hayır demek ayıp oluyor. Para sürekli gidiyor biriktiremiyorum.
Bende aynı durumdayım malesef. Tam biriktiriyorsun sonra bir şey çıkıyor para eriyip gidiyor.

Lego digital designer programını kastettiniz sanırım. DLL yazınca çıkmadı çünkü.

Ben de tıpkı senin gibi lego oyunları ve Instagram'daki lego sayfalarıyla hasret gideriyorum. Öğrenci adamız ve lego zaten pahalı bir marka, üstüne bir de döviz kuru binince bir set almak imkansız oluyor neredeyse.

Aslında arkadaşın dediği gibi lego için bir köşede para biriktirip senede 1-2 tane alın.

Programı indirdiğimde öyle gözüküyordu.

LEGO hayranı birisiyim, LEGO'lar dehşet pahalı onlara para verirsem aç kalırım. Sırf bu yüzden steamdeki oyunlarla, birkaç tane lego filmleriyle falan hasret gideriyorum. Umarım gelecekte düzeliriz :')
Bende şu sıralar küçük lego figürlerine kafayı takmış durumdayım ama set halinde olanları bile baya pahalı tekli olanları saymıyorum bile 80 liradan başlıyor neredeyse yuh ya keşke ekonomik olarak bir düzlüğe çıkabilsek.

Lego ve alternatif markalardan birkaç set yaptım geçmişte şimdi yeni bir model arıyorum yapmak için önceden yaptığım haliyle ilgimi çelen modeller bunlardı:
Detaylı yapı ve araç modelleri (daha çok yapı) fiyatı 2000'lere çıkarmamak kaydı ile önereceğiniz modeller nelerdir?

Sıfır Lego satıyorum almak istersen şu an elimde
Lego Minecraft Zombi mağarası 21141
Lego City Jungle explorers Mobile lab 60160
Lego 6210344 Technic Hook Loader var
Lego Speed Champions 1985 Audi Sport Quattro 76897
Lego City 4x4 Müdahele Birimi 60165 ve
Lego The Batman 70918
Fiyatları neredeyse yarı fiyatı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı