Lego yapmanın yaşı yok

Evde koca bir kutu ( Lego brick şeklinde Lego Duplo kutusu :D ) Legom var. 1 adet de Technic'den Corvette Z1 sahibiyim. Kocaman adam oldun at artık şunları diyorlar ama el sürdürmüyorum kimseye :D

Porsche 911 mükemmel duruyor açıkçası. Yer olarak kitaplar için duvara ayrı bir raf yaparak kitaplıkta yer açabilirsiniz. Böylece Lego'lara daha fazla yer açılmış olur.
Kitaplıkta yer kalmadı :)

16650629878496762778078003162919.jpg

Çocuk yok galiba hocam :D Benim oğlumun olduğu bir evde onlar sağ kalmazdı.
Buyudu bizimkiler, oglum 15, kizim 11 yasinda.

Evde koca bir kutu ( Lego brick şeklinde Lego Duplo kutusu :D ) Legom var. 1 adet de Technic'den Corvette Z1 sahibiyim. Kocaman adam oldun at artık şunları diyorlar ama el sürdürmüyorum kimseye :D
Ayni durumdayim. Hanim bosanalim dedi, ben legolarimi almadan bi yere gitmem dedim.

Oğlum daha 4 yaşında. Ona oyuncak alırken kendimi düşünerek de alıyorum. Oğlunuzu yada kızınızı biraz yönlendirseniz bahaneniz de olur bence :D
Eki Görüntüle 1536965
Ben oglumu o konuda "kullaniyorum" :) Oglana bendeki 2080TI'i verip kendime gizliden 3080TI aldim :D Kiza da yeni bilgisayar alirken yaninda benim bilgisayara da RAM almayi ihmal etmiyorum :D

45 yasina geldim halen Lego'lari dusunmedigim bir gun yok. Yillardir en degisik legolari yapmayi neredeyse gorev edindim, yillar icinde cok fazla ender lego yaptim ancak bir sekilde hep dagildilar. Simdilerde ozellikle Star Wars serisine taktim ve artik evde koyacak yer kalmadi. Sizler lego'larinizi nasıl sakliyorsunuz? Yaptiginiz modeller nedir? Evde nasıl sergiliyorsunuz?

World map, ımperial destroyer ve millenium Falcon'u daha yapamadim cunku koyacak yerim yok :(

Eki Görüntüle 1536795

Eki Görüntüle 1536790Eki Görüntüle 1536791Eki Görüntüle 1536794Eki Görüntüle 1536793Eki Görüntüle 1536792

Hocam 911 RSR'a hayran kaldım, elinize sağlık.

Geri
Yukarı