Lehim teli ve havya önerisi

417496

Hectopat
Kolay gelsin amatörler için eski Samsung vb telefonların şarj soketi vs değiştirmek için. Lehim seti veya ayrı ayrı tel ve havya arıyorum. Bütçem 100-150 TL.

Kurtel lehim teli kullanırım. (en ince telefoncu lehimi kolay çözünür ve kolay yapışır). Havya olarak yihua 878D kullanıyorum ve çok memnunum. Bütçeniz yüksek değilse 60 ile 100 watt arası güzel bir kalem havya bulup alabilirsiniz. Ben seneler önce 4 kere havya aldım, sonrasında bıktım ve sıcak hava istasyonunu aldım. Tavsiyem bir kere harcayın, sağlam para harcayın. Bazı lehimler gerçekten çok dandik ve insanı çıldırtıyor.

Kurtel lehim teli kullanırım. (en ince telefoncu lehimi kolay çözünür ve kolay yapışır). Havya olarak yihua 878D kullanıyorum ve çok memnunum. Bütçeniz yüksek değilse 60 ile 100 watt arası güzel bir kalem havya bulup alabilirsiniz. Ben seneler önce 4 kere havya aldım, sonrasında bıktım ve sıcak hava istasyonunu aldım. Tavsiyem bir kere harcayın, sağlam para harcayın. Bazı lehimler gerçekten çok dandik ve insanı çıldırtıyor.
Bir köşemi tamir için ayıracaktım ama bütçem yetmiyor. İdare edecek deneyim elde ettirecek cihazlarla başlayacağım.
bu paraya havya alamazsın. En azından iş görecek havya alamazsın.
Öneriniz nedir peki?
8-9 ay önce 50 liraya almıştım, gerçekten çok kaliteli bir havya. Verdiğiniz paraya değer.
Teşekkürler.
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı