Ücretsiz Leisure Suit Larry - Retro Bundle + Sonraki Alışverişte %5 İndirim Kuponu

Verdiği anahtarı steamde etkinleştirmeye çalışırken anahtarın çalışmadığına dair uyarı veriyor, bölge kilidinden kaynaklı sanırım.

Yeni bir hesap açıp opera GX ile deneyeceğim. Olmazsa büyük ihtimal Steam hesabımın TR olmasından kaynaklıdır.

Steam hesabınızı Fanatic hesabınız ile bağlayın. Direkt olarak Steam ürün etkinleştirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Oradan Onay'a basmanız yeterli.
2.png

1.png

@Aslaire Deneyin, olmazsa kullandığınız VPN uygulamasını bende yükleyip bir incelerim, mutlaka bir ayarı vardır. Mesele sizin makina IP'nizin Türkiye dışı bir bölgede görünmesi gerek.

Çok çok çok eski bir oyun serisi, level dergisi topladığım zamanlardan bile eski olabilir. Zaten başlıktaki gibi retro bir oyun. 1-7. oyun dahil bir paket. Seveni var mıdır bilinmez ama dinozor oyuncu kitlesinin hoşuna gideceğine eminim, eski zamanları hatırlatır.

uzun yazdığıma bakmayın, üyelik dahil 5 dakika sürer. :)

Oyunu edinmek için öncelikle VPN açmak şart, Opera'daki basit VPN işinizi görür. Aynı VPN konumundan 2. kez talepte bulunamıyorsunuz, hata veriyor. Konumu değiştirip deneyin. Maalesef Türkiye'de etkinleştirilemiyor. oyun için 6 günümüz daha var ve Key'i (ve kuponu) etkinleştirmek için son tarih 28 şubat.

Öncelikle fanatical üyeliğinizi 2 dakikada yapın. Üye girişinizi gerçekleştirin.

Leisure Suit Larry - Retro Bundle | Steam Game Bundle | Fanatical

Bağlantıya gidin, VPN açın, sayfayı yenileyin. "please subscribe me to fanatical's email newsletter." işaretlemeniz gerekiyor, sonrasında altındaki buton aktif oluyor. Add to cart tıklayın. Sepetinize gidin ve onaylayın. Mail adresinize bildirim gelecek. Gelen postadaki linke tıklayarak profilinize yönlendirileceksiniz. Oradan gerekli key karşınıza gelecek. Steam hesabınızı bağlarsanız direkt olarak Steam'e geçip kendi kendine etkinleştirme sayfasına yönlendiriyor. Eki Görüntüle 1669055
Site halihazırda yurt dışında çok bilinen ve güvenilen bir yer. Ben de daha öncesinde bedava birkaç oyun aldım sorun yaşamadım.

not: VPN yalnızca bu oyun için geçerli, site Türkiye için alışverişte sıkıntı çıkartmıyor.

Teşekkürler hocam, oyunu aktifleştirdim Steam hesabımda.

Geri
Yukarı