Lenevo Recovery Sorunu

Yoshiyuki

Hectopat
Arkadaşlar dizüstü bilgisayarımın oyunlarda aşırı kasması nedeni ile bugün lenevo müşteri hizmetlerini aradım. Telefondan bir sürü işlem yaptılar ve en son recovery işlemi yapmak istediklerini söylediler ama daha önceden formatladığım için bilgisayarı yapamadılar ve servise göndermemi istiyorlar orada bir daha format atılacakmış ve 49 tl arıza tespit talebi alınacak ve onun üstüne bir de format atmak için para istiyorlar yaklaşık 100 tl yi buluyor bu ve ben bu parayı vermek istemiyorum gerekli yazılımlar güncellenince sorun çözüleceğini söylediler sizce ne yapmalıyım vermelimiyim servise yoksa bu sorunu bende çözebilirmiyim? Şimdiden teşekkür ediyorum herkese.

Servisin pis oyunlarına kanıp da yollama bilgisayarını. Recovery'de nerede gereksiz nerede çöp program varsa hepsi Recovery'de. Kendin temiz bir Windows 8.1.1 kur.;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı