Packard Bell Recovery sorunu

OldPluton

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler

Packard Bell Recovery ile ilgili bir problemim var birkaç gündür çözüm bulmaya çalışıyorum ama bir sonuç elde edemedim.
Elimde 4 tane Packard Bell Recovery management ile aldığım fabrika varsayılan diski var 3 tanesi format 1 tanesi programlar için öncelikle Recovery ile format atmak istediğimde "fail to format disk 0 Partition 3" hatası almıştım ve USB'den format atmak zorunda kalmıştım.
s20.gif

Bu sekilde format attığım için sanırım hpartition uçmuş klasör boş Packard Bell Recovery management yükledim ama fabrika ayarlarına dönme kısmına tıkladığımda "sabit sürücü fabrika varsayılanına ayarlanamadı geri yükleme işleminden çıkıldı" uyarısı veriyor HDD içinde disk yönetiminde 11.72 GB saglam ( kurtarma bölümü ) isimli gizli bir kısım duruyor ama üzerinde işlem yapamıyorum silmekten ya da içindeki dosyalara zarar vermekten korktuğum için ellemedim bazı programlar ile görünür yapılabiliyormuş.

Elimdeki 3 DVD ile format atmak istedim fakat Packard Bell Recovery management programı normal sekilde yükleme işlemini yapıyor ama sistem açılışında "autochk program not found - skipping autocheck" hatası verip restart atıyor USB'ye Boot ettiğim Win7 ile başlangıç onarımı yapmak istediğimde Win7 boyutu 0 olarak görünüyor kurulumu yapıyor ama sistem yok 11.72 GB kısım duruyor ama Packard Bell Recovery management calışmıyor elimde Packard Bell Recovery management ile aldığım fabrika varsayılan diski var ama maalesef yükleme yapamıyorum "autochk program not found - skipping autocheck" hatasından sonra açılışta "Windows error Recovery" hatası veriyor ve ınstallation disk takıp "repair your computer" diyor ama onarma işlemi kısmında Win7 boyutu 0 görünüyor.

Sonuç olarak Recovery olarak yeniden format atmanın bir yolu var mıdır daha önce bu konuda sorun yaşayan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
s11.gif
s20.gif

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı