Lenevo Z510 Kernel Data Inpage Hatası

germiyan

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, öncelikle daha önceki konulardan takip ettiğim kadarı ile @THE_MILLER bu konuda çok bilgili, yardım talep ediyorum lütfen. :)

Önceden sorun olmamasına rağmen Football Manager 2017 oynarken birden ekran falan her şey durdu ve dondu hiçbir şey çalışmadı. Bu PC'yi açıp kapama tuşu da dahil. Sonrasında kendiliğinden mavi ekran hatası aldım ve şöyle yazıyordu:

"Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor. Şu anda bazı hata bilgileri toplanıyor, bu işlemden sonra yeniden başlatılacak."
Hatanın adı Karnel Data Inpage Error Volmgrx.sys.

Bir saate yakın bekledim bir şey olmayınca aç /kapa tuşuna uzun basarak yeniden başlattım o gece bir daha yapmadı. Ertesi gece açarken Lenovo yazısında takılı kaldı, tam hatırlamamakla birlikte diskimde bir sorun olduğunu çözmesi gerektiğini falan söyledi, yüzde dolmaya başladı abartısız 5 saat falan bekledim 16'da takılınca format attım. Sonra güncellemeleri falan yaptığımda mavi ekran hatasını gene aldım.

Ayrıca bir de " Bilgi kaybını önlemek için programları kapat" gibi hatalarda aldım. Laptop Lenevo Z510. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• kodevreni_1408210649__hata.png
    kodevreni_1408210649__hata.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı