Lennox BM800 mikrofon alınır mı?

yaşar yiğit

Decapat
Daha fazla  
Lennox BM800 bu mikrofonu almak istiyorum kasamda bunu çalıştırmak için ekstra ne almalıyım veya başka bir öneriniz var mı bu bütçede?

3 yıldır BM800 kullanıyorum. BM800 kullanmak için ekstra bir ürüne ihtiyacınız açıkcası yok. Sizi tatmin edecek şekilde anakarttan güç alarak çalışabiliyor. Ancak siz daha kaliteli ve yüksek ses kalitesi istiyorsanız Phantom Power denilen cihazı almanız gerekiyor. Ekstra olarak yine aynı şekilde ses kartı olarak anakartınızın kalitesine göre değişir ancak standart bir anakartta standart bir kalite ile sorunsuz kullanırsınız. Eğer çok daha çok ses kalitesi istiyorsanız ses kartı almanız gerekiyor. Zaten bu kadar kalite istiyorsanız daha kaliteli ve pahalı bir mikrafon almanızı öneririm.

3 yıldır BM800 kullanıyorum. BM800 kullanmak için ekstra bir ürüne ihtiyacınız açıkçası yok. Sizi tatmin edecek şekilde anakarttan güç alarak çalışabiliyor. Ancak siz daha kaliteli ve yüksek ses kalitesi istiyorsanız Phantom Power denilen cihazı almanız gerekiyor. Ekstra olarak yine aynı şekilde ses kartı olarak anakartınızın kalitesine göre değişir ancak standart bir anakartta standart bir kalite ile sorunsuz kullanırsınız. Eğer çok daha çok kaliteli ses kalitesi istiyorsanız ses kartı almanız gerekiyor. Zaten bu kadar kalite istiyorsanız daha kaliteli bir mikrofon almanızı öneririm.

Ofis tipi bilgisayarım var ofis tipide bir anakart kaldırır mı sizce.

Alacağım ürün:

Ofis tipi bilgisayarım var ofis tipide bir anakart kaldırır mı sizce.

Alacağım ürün:
Ofis tipi derken bana bilgisayarın modeli lazım ki anakartına bakabilelim. Ancak sorun olacağını sanmıyorum. Çok üst düzey bir ürüne ihtiyaç duymuyor bu mikrofon.

Yani sorun olacağını sanmıyorum. Eski bir anakart ama öyle üst düzey bir anakart gerekmiyor. Mikrofonu yeterli seviyede beslemesi gerekiyor. Eğer anakartınız mikrofonu yeterli seviyede beslemezse ses çok kısık ve kalitesiz olur. Bu durumda Phantom Power almanızı öneririm.

Her şey için teşekkürler iyi günler.

Geri
Yukarı