Lenovo 24,5" Legion R25F-30 monitör nasıldır?

Talha Tatlıcı

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zaman içinde monitör alacağım oyun oynamak için, güzel Hz'si yüksek tepki süresi yüksek paneli IPS ya da VA olan monitör önerilerinizi almak istiyorum. Ve ben bir tane monitör beğendim, bu monitör fiyatına değer mi, kronik sorunu var mıdır, bunları öğrenmek istiyorum. Beğendiğim monitör:

Lenovo 24, 5"Legion R25F-30 0, 5ms 280Hz Full HD wled monitör

Arkadaşlar Bundan Önce Lenovo Monitör İçin Sordugum Sorunun Cevabını buldum ghosting sorunu varmış ve 30 dk sonra 280 den 240 a düşüyormuş onun yerine başka bir monitör buldum bu monitör fiyatına değermi güzelmidir Fps Oyunları (Valorant,CS:GO Minecraft Fln Oynatırmı Kalitelimidir Fiyatına değermi

Son düzenleme:
Bahsi geçen Lenovo monitör dün elime geçti. Stok ayarlarda ghosting sorunu var ancak monitorün ayarlarından Overdrive level 3 yapınca VA panel olmasına rağmen ghosting yok denecek kadar azalıyor. Işık sızması ve ölü piksel bende çıkmadı. Monitörün tek kötü bulduğum yanı renkleri biraz cansız gibi ancak onu da NVIDIA denetim masasından iyileştirebiliyorsunuz. Monitörün pivot özelliğinin yanı sıra monitörün kendi ayakları da gayet sağlam ve kaliteli hissettiriyor. 280Hz konusuna gelirsek 280Hz modunu sınırsız açık tutacak şekilde ayarlama yapılabiliyor ancak bu monitöre zarar verebileceği bahsi geçtiğinden dolayı ben tavsiye etmem. Monitörün güç tüketimi de oldukça verimli. Sonuç olarak eğer benim amacım düşük gecikme ve yüksek yenileme hızı ile oyun oynamak diyorsan ve çok çok az da olsa renklerin solukluğunu dert etmem diyorsanız piyasadaki en iyi f/p 240hz monitörlerden birisi bana göre.

Bahsi geçen Lenovo monitör dün elime geçti. Stok ayarlarda ghosting sorunu var ancak monitorün ayarlarından Overdrive level 3 yapınca VA panel olmasına rağmen ghosting yok denecek kadar azalıyor. Işık sızması ve ölü piksel bende çıkmadı. Monitörün tek kötü bulduğum yanı renkleri biraz cansız gibi ancak onu da NVIDIA denetim masasından iyileştirebiliyorsunuz. Monitörün pivot özelliğinin yanı sıra monitörün kendi ayakları da gayet sağlam ve kaliteli hissettiriyor. 280Hz konusuna gelirsek 280Hz modunu sınırsız açık tutacak şekilde ayarlama yapılabiliyor ancak bu monitöre zarar verebileceği bahsi geçtiğinden dolayı ben tavsiye etmem. Monitörün güç tüketimi de oldukça verimli. Sonuç olarak eğer benim amacım düşük gecikme ve yüksek yenileme hızı ile oyun oynamak diyorsan ve çok çok az da olsa renklerin solukluğunu dert etmem diyorsanız piyasadaki en iyi f/p 240hz monitörlerden birisi bana göre.
Kanka Ben Monitör Alacağımda Lütfen bana 6000-3000 tl arası düşük tepkime süreli VA yada IPS Panelli Yüksek Yenileme Hızına Sahip Ghosting Sorunu Olmayacak bir Monitör Öneririmisin knk Rica etsem Yada

Yeni konular

Geri
Yukarı