Lenovo 25I30 vs AOC 24G2SP/BK

Bir şey daha sormak istiyorum G4 mü Lenovo 25I30 mu daha mantıklı arada 1000 TL fark var.

Samsung olan G4'ten bahsediyorsanız renk gamutu fazla iyi değil sadece tepkime süresi açısından iyi bir monitör.

R25i-30 ile 2 farkı var. Hoparlörü var ve pivot özelliği var lenovoda. Eğer bütçe kısıtlıysa o AOC'u değilde bunu alın. Farklar yazdığım gibi ben bundan bahsettim zaten sizinkini bilmiyorum.
SPAE modelinde hoparlör var sadece pivot yok.

@CypIosh Renk kalitesi baya iyi orjinal geldiğinde biraz bozuk geliyor onların ayarını tutturursan efsane bir renk görselliği ortaya çıkıyor. Hoperlör konusunda da gerçekten gayet yeterli film bile izleyebilirsin. Benim en çok sevdiğim özelliği kesinlikle renk kalitesi Lenovo işini iyi yapmış.

@CypIosh renk kalitesi bayağı iyi orijinal geldiğinde biraz bozuk geliyor onların ayarını tutturursan efsane bir renk görselliği ortaya çıkıyor. Hoparlör konusunda da gerçekten gayet yeterli film bile izleyebilirsin. Benim en çok sevdiğim özelliği kesinlikle renk kalitesi Lenovo işini iyi yapmış.

Peki pivot özelliği nasıl hocam.

@CypIosh renk kalitesi bayağı iyi orijinal geldiğinde biraz bozuk geliyor onların ayarını tutturursan efsane bir renk görselliği ortaya çıkıyor. Hoparlör konusunda da gerçekten gayet yeterli film bile izleyebilirsin. Benim en çok sevdiğim özelliği kesinlikle renk kalitesi Lenovo işini iyi yapmış.

Bende AOC ve Lenovo arasında kaldım. Lakin renk kalitesi ayarı düşündürdü. Ya yapamazsam tutturamazsam o ayarı.

Geri
Yukarı