LENOVO 510S'e GTX1050 Ti 4 GB ekran kartı sığar mı?

muhammed burak

Hectopat
Yeni bir ekran kartı alamaya karar verdim GTX 1050 Ti çift fan ama kasam çok küçük oldugu için sığar mı onu bilmiyorum. Size danışmak istedim bilgisayarımın linkini bırakıyorum;
Tek fanlı alacaktım maalesef stokta yokmuş yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sığmaz hocam ya.

Buradaki model sığar bundan bulmaya çalış.
peki yeni kasa alsam olurmu 300 tl gibi bir fiyat aralıgında anakart uymama gibi sıkıntısı olabilirmi

Hocam sana tavsiyem bu saatten sonra GTX1050Ti almaman çünkü o parayı haketmiyor.
Alacaksan bunu al;

Kasa değişimine gerek kalmaz.

Ama senin yerinde olsam GTX1650 Low Profile alırdım ben.

Hocam sana tavsiyem bu saatten sonra GTX1050Ti almaman çünkü o parayı haketmiyor.
Alacaksan bunu al;

Kasa değişimine gerek kalmaz.

Ama senin yerinde olsam GTX1650 Low Profile alırdım ben.
MSI GeForce GTX 1650 GAMING X 4G 4GB GDDR5 128 Bit DX12 NVidia Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da ben bunu buldum Lp bulamadım 1050ti arasında çok fark olurmu birde webe özel diyor magazaya gittgimde ne kadar fark çıkabilir kasayıda degiştirmek istiyordum zaten bahenesi olmuş olur

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı